64 yaşındaki çifte 41 yıl sonra kına gecesi

- Antalya'da 41 yıl önce ailelerinin izin vermemesi nedeniyle kaçarak evlenen ve bu nedenle kına gecesi ve düğünlerini yapamayan 64 yaşındaki Nihan ve Tuncer Erkan çifti için Falez Yaşlıevi Gönül Bahçesi'nde kına gecesi düzenlendi - 3 torun sahibi çifte gecede kına yakıldı

64 yaşındaki çifte 41 yıl sonra kına gecesi
20 Mayıs 2016 Cuma 11:49

ANTALYA (AA) - Antalya'da 41 yıl önce ailelerinin izin vermemesi nedeniyle kaçarak evlenen ve düğünlerini yapamayan 64 yaşındaki Nihan ve Tuncer Erkan çifti için kına gecesi düzenlendi.

Muratpaşa Belediyesi Falez Yaşlıevi Gönül Bahçesi'ndeki kına gecesine çiftin arkadaşları, çocukları, torunları ve yakınları katıldı.

Erkan çiftinin ellerine kına yakılan gecede, davetliler gönüllerince eğlendi.

Tuncer Erkan, gazetecilere yaptığı açıklamada, eşiyle üniversitede tanıştıklarını ve daha sonra birbirlerine aşık olduklarını söyledi.

Evlenme isteklerine ailelerin izin vermemesi üzerine 1975 yılında okullarını terk ederek herkesten habersiz evlendiklerini anlatan Erkan, "Hiçbir tören yapamadık. İçimizde kalmıştı. Üyesi olduğumuz Falez Yaşlıevi Gönül Bahçesi'ndeki arkadaşlarımız bize böyle bir sürpriz yaptılar. 3 torun sahibi bir çift olarak 41 yıl sonra kına gecesinin mutluluğunu yaşadık" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×