YASED'den yeni hükümete ilişkin değerlendirme

- YASED: "Bu dönemde ihtiyacımız olan istikrarın ve büyümenin sağlanması için büyük önem arz eden reform sürecinin, iş ve yatırım ortamını iyileştirme çalışmalarının yeni kabinemiz tarafından da önceliklendirilerek sürdürüleceğine inancımız tamdır"

YASED'den yeni hükümete ilişkin değerlendirme
25 Mayıs 2016 Çarşamba 10:32

İSTANBUL (AA) - Uluslararası Yatırımcılar Derneği'nden (YASED) yeni kurulan 65. Hükümete ilişkin, "Bu dönemde ihtiyacımız olan istikrarın ve büyümenin sağlanması için büyük önem arz eden reform sürecinin, iş ve yatırım ortamını iyileştirme çalışmalarının yeni kabinemiz tarafından da önceliklendirilerek sürdürüleceğine inancımız tamdır" değerlendirmesinde bulunuldu.

YASED'in yeni kurulan 65. Hükümete ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, yeni hükümetin hiç vakit kaybetmeden kurulmasından dolayı memnuniyet duyulduğu belirtildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"YASED olarak, Binali Yıldırım’ın Başbakanlığında kurulan Türkiye Cumhuriyeti 65. Hükümetini kutluyor, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyoruz. Bu dönemde ihtiyacımız olan istikrarın ve büyümenin sağlanması için büyük önem arz eden reform sürecinin, iş ve yatırım ortamını iyileştirme çalışmalarının yeni kabinemiz tarafından da önceliklendirilerek sürdürüleceğine inancımız tamdır. YASED olarak, ülkemizin istikrarının, siyasi ve ekonomik kalkınmasının gereği olan küresel rekabetçiliğimizi artıracak, üretimi, yatırımları ve ihracatı destekleyecek tüm çalışmalara destek vermeye devam edeceğiz. Başta Başbakanımız olmak üzere Bakanlar Kurulu’nun tüm üyelerini tebrik ediyor, başarılar diliyoruz."


Etiketler; #YASED

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×