Vodafone'a müşteri sadakatinde uluslararası ödül

Vodafone'a müşteri sadakatinde uluslararası ödül
22 Ağustos 2016 Pazartesi 10:43

İSTANBUL (AA) - Vodafone Türkiye, Sadakat Pazarlamacıları Derneği tarafından her yıl ABD'de düzenlenen ve dünyanın en iyi müşteri sadakati ödülleri arasında yer alan Loyalty360 Ödülleri'nde büyük ödülün sahibi oldu.

Şirket açıklamasına göre, Vodafone Türkiye, uluslararası çapta kazandığı prestijli ödüllere bir yenisini daha ekledi. Vodafone, dünyanın en iyi müşteri sadakat programlarının değerlendirildiği Loyalty360 Ödülleri'nde uluslararası kategoride bulunan 360 derece Müşteri Sadakati dalında Platinum Ödül'e layık görüldü.

Her yıl ABD'nin Orlando kentinde The Loyalty Marketers' Association (Sadakat Pazarlamacıları Derneği) tarafından düzenlenen Loyalty360 Ödülleri, dünyanın en iyi müşteri sadakati ödülleri arasında gösteriliyor. Loyalty360 Ödülleri, müşteri sadakati konusunda en yararlı hizmet ve uygulamaları hayata geçiren şirketleri ödüllendiriyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları kaydetti:

"Vodafone Türkiye olarak, mobil teknolojilerin gücüyle abonelerimizin hayatını kolaylaştıracak fırsat ve avantajlar sunmaya devam ediyoruz. Müşterilerini faaliyetlerinin merkezine yerleştiren bir şirket olarak, abonelerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz ve onlara özel platformlar sunuyoruz.

Bu doğrultuda hayata geçirdiğimiz Avantaj Cepte, Vodafone Red, Vodafone FreeZone, Vodafone KaraKartal ve Esnaf platformları ile dünyanın en prestijli müşteri sadakat programlarının değerlendirildiği Loyalty360 Ödülleri'nde ödüle layık görülmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Uluslararası arenada yüksek saygınlığa sahip bir ödül organizasyonunda bu ödüle layık görülmemiz müşteri sadakatine verdiğimiz önemin bir sonucu niteliğinde bulunuyor. Vodafone Türkiye olarak, müşterilerimize avantaj sunan ürün ve hizmetler geliştirmeye devam edeceğiz."


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×