Travel Turkey İzmir'in partner ülkesi İtalya oldu

4-7 Aralık 2014 arasında düzenlenecek 8. Travel Turkey İzmir–Turizm Fuar ve Konferansı’nın partner ülkesi belli oldu. İtalya’nın partner ülke olarak yer alacağı fuar, İzmir Uluslararası Fuarı Alanı’nda yapılacak. Fuar İzmir Fuarcılık...

Travel Turkey İzmir'in partner ülkesi İtalya oldu
05 Temmuz 2014 Cumartesi 11:13

4-7 Aralık 2014 arasında düzenlenecek 8. Travel Turkey İzmir–Turizm Fuar ve Konferansı’nın partner ülkesi belli oldu. İtalya’nın partner ülke olarak yer alacağı fuar, İzmir Uluslararası Fuarı Alanı’nda yapılacak. Fuar İzmir Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. (İZFAŞ), Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) ve Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. işbirliğiyle düzenleniyor.

İlk yılında Yunanistan’ın partner ülke olduğu Travel Turkey İzmir'e sırasıyla KKTC, Saraybosna Kantonu, Hırvatistan/Zagreb, Hollanda, Karadağ ve Mısır partner ülke olarak katıldı. İtalya’nın, 2015 yılı turizm rezervasyonlarını bu fuarda yapması bekleniyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenlenen fuarı İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Ticaret Odası, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamaları Birliği (ETİK) ile İzmir Kongre ve Ziyaretçi Turizm Tanıtımı destekliyor.

Fuarın ürün gruplarıysa şöyle: İş ve kongre turizmi, sağlık, termal ve spa turizmi, spor turizmi, aktivite ve macera turizmi, ekoturizm, inanç turizmi, eğitim ve kültür turizmi hizmeti veren kurumlarla kongre merkezleri ve oteller, tatil köyleri, turizm tanıtma büroları ve organizasyonları, seyahat acenteleri ve tur operatörleri, ulaşım firmaları, restoranlar, turizm teknolojisi kurumları, turizm eğitimi kurumları, Kültür ve Turizm il müdürlükleri, belediyeler, dernekler ve sektörel yayınlar.

CİHAN

Travel Turkey İzmir'in partner ülkesi İtalya oldu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×