Dacia, Paris'te yenilenen modelini sergileyecek

Paris Otomobil Fuarında tanıtılacak modeller arasında Sandero, Sandero Stepway, Logan ve Logan MCV bulunuyor.

Dacia, Paris'te yenilenen modelini sergileyecek
15 Eylül 2016 Perşembe 12:27

Dacia, Paris Otomobil Fuarında yenilenen dört yeni modelinin tanıtımını yapacak.

Söz konusu modeller arasında Sandero, Sandero Stepway, Logan ve Logan MCV yer alıyor.

Dacia'dan yapılan açıklamaya göre, yenilenen modeller, müşterilerin beklentilerini karşılamak üzere yeniden tasarlandı. Şirket, sıra dışı ön paneli ve farları ile göze çarpan yeni tasarımlarını gün yüzüne çıkaracak.

Fuarda aynı zamanda Dacia modellerinin çoğunda gerçekleştirilen değişikliklerin paylaşılma şansı da sunulacak. Yenilenen Sandero, Sandero Stepway, Logan, veLogan MCV her zamankinden daha çekici fiyatlarla müşterileriyle buluşacak.

Açıklamada, yenilenen modellere ilişkin şu bilgiler yer aldı:

"Tasarım açısından bakıldığında her dört otomobilin de ön panelleri yeniden düzenlendi ve her biri aile otomobili görünümüne kavuşturuldu. Tampon ve ön panel de değişiklikten geçirilip araçların sağlamlıkları ön plana çıkarıldı. LED'lerin kullanıldığı yeni farlar çok daha zarif ve modern bir görünüme kavuşturuldu. Far grubu dört kare halinde bir araya getirilerek yeni Dacia far imzası yaratıldı. Sandero, Sandero Stepway, ve Logan’ın arka farları da yeniden tasarlandı. Araçların iç mekanlarında ise donanımlar, malzeme, ergonomik özellikler, saklama alanları ve çok daha fazlası üzerinde de değişiklikler yapıldı."


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×