23. Dünya Enerji Kongresi medya kayıtları başladı

23. Dünya Enerji Kongresi medya kayıtları başladı
22 Ağustos 2016 Pazartesi 12:35

ANKARA (AA) - İstanbul'da 9-13 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek 23. Dünya Enerji Kongresi için medya kayıtları başladı.

Dünya Enerji Konseyi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Anadolu Ajansı'nın (AA) global iletişim ortağı olduğu kongrenin medya kayıtları açıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde gerçekleştirilecek kongrede, global enerji sektörünün önemli oyuncuları bir araya gelecek. Dört gün sürecek etkinliğe 130 ülkeden 250 konuşmacı katılacak.

Konuşmacılar arasında Suudi Arabistan Enerji, Endüstri ve Doğal Kaynaklar Bakanı Khalid Al-Falih, İran Enerji Bakanı Hamid Chitchian, Gazprom CEO’su Alexey Miller, SOCAR Başkanı Rovnag Abdullayev, BP Grup Şirket İcra Kurulu Başkanı Bob Dudley, E.ON CEO’su Johannes Teyssen, Sabancı Holding CEO’su Güler Sabancı ve Uluslararası Enerji Ajansı Başkanı Fatih Birol'un yer aldığı kongre, medya mensuplarına dünyanın önemli liderleri ve CEO’ları ile bir araya gelme olanağı sunacak.

23. Dünya Enerji Kongresi için medya kayıtları https://secure.eventmagix.com/2016_wec_media/ linki üzerinden yapılabilir.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×