Vali Su, üniversite rektörleriyle bir araya geldi

Mersin Valisi Ali İhsan Su başkanlığında Üniversitelerde Güvenlik Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi.Sahil Valilikte gerçekleştirilen toplantıya, Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, Çağ Üniversitesi Rektörü Prof....

Vali Su, üniversite rektörleriyle bir araya geldi
09 Eylül 2017 Cumartesi 13:29

Mersin Valisi Ali İhsan Su başkanlığında Üniversitelerde Güvenlik Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi.

Sahil Valilikte gerçekleştirilen toplantıya, Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, Çağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ünal Ay, Toros Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yüksel Özdemir, Vali Yardımcısı Süleyman Deniz, İl Jandarma Komutanı Albay Yusuf Ziyaeddin Cavlak, Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı Albay Fatih Erhan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne ve Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürü Oğuz Kaymaz katıldı. Üniversitelerde yeni eğitim ve öğretim yılının başlayacak olması dolayısıyla düzenlenen toplantıda, öğrencilerin üniversitelerde huzur ve güven içerisinde eğitimlerini sürdürmeleri için alınacak tedbirler ve ilgili kurum ve kuruluşların koordinasyon içerisinde çalışması konuları görüşüldü.

Toplantı, Vali Su’nun 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı için hayırlı olsun dilek ve temennilerini iletmesinin ardından sona erdi.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×