Okul öncesi eğitimde güncel konular

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Eğitim Fakültesi Dekanlığı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü '3. Okul Öncesi Eğitimde Güncel Konular' konulu ortak konferans düzenledi.

Okul öncesi eğitimde güncel konular
19 Nisan 2016 Salı 15:36

ESOGÜ  (Eskişehir Osmangazi Üniversitesi) Kongre ve Kültür Merkezi'ndeki konferansa, okul öncesi öğretmenleri ve öğretmen adayları katıldı. Konferansın açıl konuşmasını yapan ESOGÜ Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Eğitim Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Neslihan Bay, eğitimde niceliğin değil niteliğin önem kazandığı ve yeni model arayışlarının sürdüğü bugünlerin okul öncesi öğretmenliği için çok sevindirici olduğunu söyledi. Yrd. Doç. Dr. Bay, sabır, özveri ve merhamet gibi değerlerin en üst düzeyde görüldüğü okul öncesi öğretmenlerinin özellikle çok değerli olduğunu vurguladı.

Konferansta, Gazi Üniversitesi Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Esra Ömeroğlu, 'Okul Öncesinde Değerler Eğitimi ve Uygulama Örnekleri' ve Doç. Dr. H. Elif Dağlıoğlu, Doç. Dr. H. Elif Dağlıoğlu ise 'Erken Çocukluk Döneminde Üstün Yetenekli Çocuklar' konulu sunumlarını gerçekleştirdi.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×