Bilişim Teknolojileri Zirvesi başlıyor

Bilişim Teknolojileri Zirvesi, 2-3 Aralık tarihlerinde İTÜ Maçka Yerleşkesi’nde düzenlenecek

Bilişim Teknolojileri Zirvesi başlıyor
28 Kasım 2016 Pazartesi 14:08

Sonhaberler | Haber Merkezi

9.Bilişim Teknolojileri Zirvesi (BTZ) için geri sayım başladı. Sektörün prestijli etkinlikleri arasında yer alan BTZ, 2-3 Aralık tarihinde İTÜ Maçka Kampüsü’nde düzenlenecek. İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen etkinlik 4 ana bölümden oluşuyor. Oturumlar, Bilişim Teknolojileri Alanı (BT Alanı),Speed Networking ve İşletme Mühendisliği Kulübü Sosyal Medya Ödül Töreni. 

Zirvedeki Oturumlarda, aralarında, Lidyana Kurucusu ve CEO’su Hakan Baş, Paraşüt Kurucusu ve CEO’su Sean Yu, Hürriyet CEO’su Çağlar Göğüs, Microsoft Yazılım Geliştirme Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç ve Ericsson Ortadoğu ve Afrika Bölgesi, Stratejik Yatırımlardan Sorumlu İş Geliştirme Müdürü Deniz Köylü gibi çok sayıda yetkin konuşmacı yer alacak.  

BT Alanı, bilişim sektörünün farklı alanlarında faaliyet gösteren kuruluşları tek bir organizasyonda buluşturmasının yanında, girişimcilerin gereksinim duyduğu networking için uygun bir ortam sağlamaktadır. Katılımcılar, BT Alanı’nda bilişim dünyasındaki son gelişmelerden haberdar olacakları gibi yeni teknolojileri de deneme imkânı bulacak.

BTZ 2010’da Türkiye’de bir ilk olarak gerçekleştirilmeye başlanan İşletme Mühendisliği Kulübü Sosyal Medya Ödülleri, ülke çapında büyük bir ses getirmektedir. Her yıl olduğu gibi BTZ 2016’da da sosyal medyayı en iyi şekilde kullanan sanat, spor ve iş dünyasından ünlü isimlerin yanı sıra sosyal medyayı en başarılı kullanan resmi kurum, sivil toplum örgütü halk oylaması sonucunda belirlenerek 3 Aralık akşamı düzenlenecek törende ödüllendirilecek.

Sosyal Medya Ödülleri halk oylaması 27 Kasım'a kadar devam edecek.

Oy vermek için: http://sosyalmedyaodulleri.com Zirveye kayıt için btz.org.tr adresini ziyaret edebilir ve online olarak kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için; info@btz.org.tr


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×