Türk Telekom'un üst yönetiminde değişiklik

Türk Telekom Bireysel İş Birimi Üst Yöneticisi Erkan Akdemir ile Türk Telekom Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin görevlerinden ayrıldı

Türk Telekom'un üst yönetiminde değişiklik
12 Ağustos 2016 Cuma 10:20

Türk Telekom Bireysel İş Birimi Üst Yöneticisi (CEO) Erkan Akdemir ile Türk Telekom Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin'in görevlerinden ayrıldığı bildirildi.

Türk Telekom'dan yapılan açıklamaya göre şirketin üst yönetiminde değişikliğe gidildi. Buna göre Erkan Akdemir ile Coşkun Şahin'in Türk Telekom'daki görevlerinden ayrılma kararı aldıkları kaydedildi.

Bu kapsamda Erkan Akdemir tarafından yürütülen Bireysel İş Birimi CEO'luğu pozisyonu kaldırılırken, şu anda bu pozisyona doğrudan bağlı olarak görev yapan tüm birimler Türk Telekom CEO'su Rami Aslan'a bağlandı.

Coşkun Şahin'in de görevlerinin Rami Aslan tarafından üstlenilmesine karar verilirken, bu pozisyona en kısa zamanda atama yapılacağına vurgu yapıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Rami Aslan, "Türk Telekom grup şirketlerinin müşteri odaklı entegrasyonu ve transformasyonu yolunda önemli başarılar elde edilmesini sağlayan değerli çalışmaları ve katkıları için Erkan Akdemir ve Coşkun Şahin'e teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×