Zuhal Topal kim kazandı, Yemekteyiz 23 Eylül kim birinci oldu kazandı, puan durumu nasıl oldu?

Zuhal Topal Yemekteyiz 23 Eylül kim birinci oldu, ödülü kim kazandı, puan durumu? Kim kaç puan aldı, son bölüm, haftalık puanlar, Işık puan aldı, tüm puanları, kim kaç puan verdi, diğer yarışmacıların puanları ne kadar? Fikriye, Tayfun, Baran, Dilara ve Yaren bu haftanın yarışmacıları oldu.

Google Haberlere Abone ol
Yemekteyiz 23 Eylül kim birinci oldu kazandı, puan

Zuhal Topal Yemekteyiz 23 Eylül kim birinci oldu, ödülü kim kazandı, puan durumu? Cuma haftalık puan durumu ne oldu? Işık hanım kaç puan aldı, puanlar? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 23 Eylül Cuma kim kazandı, haftalık puan tablosunda kim kaç puan aldı, son bölüm puanları, Dilara kaç puan aldı? Dilara iddialı bir menüyle misafirlerinin karşısına çıktı. Çoğu arkadaşı hem menüyü hem masayı hem de yemekleri beğendi. Peki, kim kaç puan verdi, bugün kim yarıştı, yarışan isim diğer arkadaşlarından kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 23 Eylül 2022 Cuma kim birinci oldu, ödülü kim kazandı, puan durumu?

YEMEKTEYİZ 23 EYLÜL KİM PUAN DURUMU KİM KAZANDI?

Yemekteyiz 23 Eylül 2022 Cuma günü hafta finaliyle ekrana geldi. Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının son bölümünde yarışan ismin yemekleri hayli beğenildi. Kuzu fırın yemeği yapan yarışmacının hem masası hem de yemekleri beğenildi. Muhtemelen yarışmayı kazanan isim de o olacak. Fikriye, Tayfun, Baran, Dilara ve Yaren bu haftanın yarışmacıları oldu.

Yemekteyiz 23 Eylül puan durumu, kim birinci oldu, ödülü kim kazandı?
Yemekteyiz 23 Eylül puan durumu, kim birinci oldu, ödülü kim kazandı?

 

Yarışmanın bugünkü bölümünde Dilara yarıştı. 29 yaşında olan Dilara'nın mesleği diyetisyenlik. Anne tarafından Erzincan, baba tarafından ise Trabzonlu olduğunu belirten Dilara iddialı konuştu. Yemeği ve sofrası da söylediği gibi iddialı oldu.

Yemekteyiz 23 Eylül puan durumu, kim birinci oldu, ödülü kim kazandı?
Yemekteyiz 23 Eylül puan durumu, kim birinci oldu, ödülü kim kazandı?

 

Yarışmanın son gününde sürprizler yaşandığı gibi sert tartışmalar da yaşandı. Dilara'nın yemeğine düşük puan verebileceği düşünülen Tayfun ile Fikriye hanımın en az 7 puan vermesi herkesi şaşırttı. Ancak yine herkes masayı ve yemekleri beğendiğini ifade ederek Dilara'nın hakkını teslim etti. 

YEMEKTEYİZ 23 EYLÜL DİLARA'NIN ALDIĞI PUANLAR

Dilara'nın arkadaşlarından aldığı puanlar şöyle oldu:

Yaren 9 puan

Baran 9 puan

Tayfun 7 puan

Fikriye 7 puan

Yemekteyiz 23 Eylül puan durumu, kim birinci oldu, ödülü kim kazandı?
Yemekteyiz 23 Eylül puan durumu, kim birinci oldu, ödülü kim kazandı?

 

YEMEKTEYİZ HAFTALIK PUANLARI ŞÖYLE

Yemekteyiz 23 Eylül haftalık puanlar şöyle:

İsim-Yarışmacı puanı-Sunucu puanı

Baran 15 + 4

Tayfun 19 + 6

Yaren 20 +7

Fikriye 25 + 

Dilara 32 + 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 23 Eylül Cuma günü kazanan isim 50 bin liralık ödülün sahibi bu hafta Dilara oldu. Dilara arkadaşlarından 32 puan aldı, Fikriye ise 25 puan aldı. Sunucunun puanı olmadan arada 7 puanlık fark var. Bu nedenle Dilara'nın kazandığı kesinleşmiş oldu. 

Detaylar Ekleniyor...

YEMEKTEYİZ GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 16 Eylül Cuma günü hafta finali yapıldı. Yarışmada bugün Emre, Uygur, Bahar, Jale ve xx yarıştı.

Yemekteyiz 16 Eylül kim birinci oldu, ödülü kim kazandı, puan durumu?
Yemekteyiz 16 Eylül kim birinci oldu, ödülü kim kazandı, puan durumu?

 

Yemekteyiz 16 Eylül puan tablosu:

Emre 17+6 puan

Uygar 16+5 puan

Bahar 13+4 puan

Jale 13+7  puan

Yarışmayı bugün 23 puanla Emre kazandı.

Emre 50 bin lira ödül aldı.

SEVAL NEDEN DİSKALİFİYE EDİLDİ

Öte yandan yarışmanın bugünkü bölümünde Seval hanım diskalifiye edildi. Seval, yarışmanın iki gününde yemekleri beğendiği halde düşük puan vermiş; beğenmediği yemeklere yüksek puan vermişti. Daha önce Zuhal Topal uyardığı halde aynı uygulamayı sürdürmüştü. Bu nedenle haftanın son gününde diskalifiye edildi. 


 

Yorumlar

Mehmet Zuhal hanım Allahınızı severseniz bu sabunluk olmuş kokanaları ekrandan çıkarın ne olursunuz insanı dinden imandan eder onları nazi kampına gönderin onların yediği yemek yapılan emek harcanan zaman hepsi israf yazık günah ya
Melek kucukkarakay Zuhal hanim sizi hergun izliyorum begeniyorum ama kaynaklar çok haksızlık yapiyo geçen hafta cok haksizlik oldu emeği fazla olan kişi vardı o kişi kazanamadı haksızlık oldu
İhsan Zuhal hanım bu kaynanalar kaynana demek yanlış olur bunlar kokuşmuş kokonalar yarışmadışı davranışlar yapıyorlar bunlar bir simit bile layık değil