Yıldırım’da ’Tan’ rüzgarı

Düzenlediği kültür-sanat çalışmalarıyla ilçenin sosyal hayatına köklü değişiklikler getiren Yıldırım Belediyesi, ünlü pop sanatçısı Tan Taşçı’yı konuk etti.Sosyal ve kültürel etkinliklerle ilçenin çehresini değiştiren Yıldırım...

Google Haberlere Abone ol

Düzenlediği kültür-sanat çalışmalarıyla ilçenin sosyal hayatına köklü değişiklikler getiren Yıldırım Belediyesi, ünlü pop sanatçısı Tan Taşçı’yı konuk etti.

Sosyal ve kültürel etkinliklerle ilçenin çehresini değiştiren Yıldırım Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında gençlerin sevgilisi, ünlü pop sanatçısı Tan Taşçı’yı ilçe sakinleri ile bir araya getirdi. Kaplıkaya Cazibe Merkezi’nde düzenlenen konsere vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken birbirinden güzel eserlerini ilçe sakinleri için seslendiren ünlü isim, seyircilere coşku dolu anlar yaşattı. Yıldırımlıların konser alanını tıklım tıklım doldurduğu gecede Tan Taşçı, “Ara Ara”, “İmkansız”, “Benim Gibi Olmayacak”, “Yıldızlarda Kayar”, “Kalbime Gömüyorum” gibi sevilen parçaları seslendirdi. Vatandaşların da şarkılara eşlik ettiği konserde Tan Taşçı, Yıldırım’da bulunmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade ederken organizasyonun yapılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Yorumlar