Yalancı neden final yapıyor?

Yalancı neden final yapıyor, dizi bitiyor mu, dizinin bitme nedeni nedir soruları kısa süreli bu yapımın hayranları tarafından merakla soruluyor. İşte nedenlerinden biri:

Google Haberlere Abone ol

Yalancı neden final yapıyor, dizi neden bitiyor soruları dizinin hayranları tarafından merakla soruluyor. Peki, Yalancı neden bitiyor? İşte nedenleri:

Yayınlandığı andan itibaren beraberinde birçok tartışmayı getiren dizinin final yapması zaten bekleniyordu. Çünkü sadece bir yalan üzerine kurulu dizinin can sıkıcı olacağı daha ilk bölümlerinden belliydi. Öte yandan Türkiye'de son yıllarda zaten gına gelen kadına yönelik şiddet, boşanma vakaları, artan geçimsizlik olayları nedeniyle vatandaş bu tür yapımlardan artık nefret ediyor. Ancak dizinin asıl sebebi reytinglerde beklenen performansı gösterememesidir. 

Show TV’nin Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş, Şahin Irmak gibi ünlü oyuncuları buluşturan dizisi Yalancı erken final yapıyor. Yalancı dizisi 23 Kasım Salı akşamı ekrana gelecek olan 10. bölümüyle seyirciye veda edecek.

Yalancı neden final yapıyor
Yalancı neden final yapıyo?

 

İngiliz yapımı Liar dizisinden uyarlanan Yalancı, ilk bölümüyle 17 Eylül Cuma akşamı izleyiciyle buluşmuştu. Ancak Show TV'nin Murat Yıldırım'ın yeni dizisi Aziz'i cuma akşamlarına almasının ardından, Yalancı salı akşamları ekrana gelmeye başlamıştı. Ancak günü değişen Yalancı'nın reytinglerinde düşüş yaşanmıştı.

YALANCI FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLUYOR?

Yalancı'nın ekrana gelecek 10. bölümünde Deniz, Mehmet Emir aleyhinde somut deliller ele geçirmeyi başarmıştır. Mehmet Emir ise hayatındaki her şeyi geride bırakarak yok olmayı seçmiştir.

Polis her yerde Mehmet Emir’i arar ancak Mehmet Emir yakalanamaz. Mehmet Emir’in kayboluşundan bir ay sonra cesedi bulunur. Mehmet Emir öldürülmüştür ve pek çok kişinin onu öldürmek için sebebi olmasına rağmen bütün oklar katilin Deniz olduğunu işaret etmektedir.

Deniz ise Mehmet Emir’i öldürmediğini, Mehmet Emir’in kendisine tuzak kurduğunu, bu yolla kendisinden intikam aldığını iddia etmektedir. Her şey aradan geçen bir ayda olmuştur. Deniz baş şüpheli konumundadır. Kendisini aklamak için geçen bir ayda ne olduğunu çözmek zorundadır.


 

Yorumlar