TV'de bugün ne var, bugün hangi diziler var 6 Ocak 2021 Perşembe günü yayın akışı?

Televizyon kanallarında bugün hangi diziler var, akşam reyting saatlerinde yayınlanan yapımlar nelerdir? İşte 6 Ocak 2021 Perşembe günü dizileri. Camdaki, Güldür Güldür, Bir Zamanlar Çukurova...

Google Haberlere Abone ol

Türkiye'de yayın yapan televizyon kanallarında bugün hangi diziler var, yayın akışlarında bir değişiklik var mı, akşam reyting saatlerinin pik yaptığı anlarda neler yayınlanıyor? İşte 6 Ocak 2021 Perşembe günü yayınlanan diziler var programlar: 

6 OCAK 2021 PERŞEMBE HANGİ DİZİLER

Kanal D'de bugün "Doktor Strange" ve hemen akabinde ise "Pasifik Savaşı: İsyan" isimli iki yabancı sinema filmi yayınlanacak. Bu akşam "Camdaki Kız" yok mu diyenlere ise üzücü haberimiz var, maalesef bu akşam "Camdaki Kız" dizisi yok.

Star TV'de ise bu akşam "Bi Küçük Eylül Meselesi" isimli yerli sinema filmi var. Filmin başrolünde ise Farah Zeynep Abdullah ile Engin Akyürek oynuyor.

FOX TV'de bu akşam önce "Naz Evi" isimli yerli sinema filmi yayınlanacak akabinde ise "Mahkum" isimli dizinin son bölümünün tekrarı verilecek.

Show TV'de bu akşam, "Güldür Güldür Show" dizisinin tekrar bölümü ekrana geliyor.

ATV'de ise bu akşam "Bir Zamanlar Çukurova" yok mu diyenler de kötü haberimiz var, maalesef bu akşam "Bir Zamanlar Çukurova" dizisi yok. Onun yerine "Çin Seddi" ve "El Royal'de Zor Zamanlar" isimli iki yabancı sinema filmi yayınlanacak.

TRT 1'de bu akşam, "Barbaroslar Akdenizin Kılıcı" dizisi oynanacaktı ancak maalesef o da bu akşam yok. Onun yerine "Mahrem" isimli dizi sonrasında ise, "Hızlı ve Öfkeli 3" isimli yabancı sinema filmi var.

TV8'de ise bu akşam "MasterChef Türkiye" bölümüyle ekrana gelecek. 


 

Yorumlar

Sudenaz yeralan Kefaret dizisi harika ::