Teşkilat son bölüm izle 16. Bölüm full tek paça izle

Teşkilat son bölüm veya 16. Bölüm 3 Ekim 2021 Pazar günü itibariyle TRT 1 ekranlarında yeni bölümüyle hayranlarının karşısına çıktı. Yeni sezonun ilk bölümünde bazı sürprizler yaşanan dizide yeni isimler de yer almaya başladı. Mete başkanın olmaması ise seyirciyi üzdü.

Teşkilat son bölüm veya 16. Bölüm 3 Ekim 2021 Pazar günü itibariyle TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Milli İstihbarat Teşkilatı'nın faaliyetlerini ve MİT mensuplarının fedakarlıklarını anlatan teşkilat dikkat çekiyor. Dizi başrol oyuncusu Serdar'ın dramatik hayat hikayesinin dönüm noktasında yaşananlarla başlıyor. Teşkilat son bölüm canlı izlemek isteyen yazının en altındaki linki takip edebilir. Son bölüm full tek parça izlemek isteyenler için yayın sonrasında buradan tamamı yüklenecektir.

CEREN İLE SERDAR İLK KEZ YÜZ YÜZE GELİYOR

Ceren ile Serdar, her şey ortaya çıktıktan sonra ilk kez yüz yüze geliyor. 

 

AKSİYON ZAMANI MAYINLI ARAZİDE CAN PAZARI

Simon'u yakalayan ekip mayınlı araziye giriyor:

 

Teşkilat son bölüm izle 7. bölüm full tek paça
Dizide, "şirket" olarak isimlendirilen uluslararası bir örgütün Türkiye aleyhindeki faaliyetleri de yer alıyor.

 

Yeni bölümde Hulki'nin Irak'ın kuzeyindeki terör örgütü kamplarından kurtarılma operasyonu damgasını vuracak. Almanya'daki operasyon esnasında rehin düşen Hulki, şimdi Irak'ın kuzeyindeki kamplarda tutuluyor. Onu kurtarmak ise yine MİT mensuplarına düşüyor. Hulki'nin takas edileceği Leyal ise MİT'in elinde bulunuyor. 

Teşkilat son bölüm izle
Dizinin ana omurgasını 5 kişilik bir ekip ve başlarındaki MİT Müsteşar Yardımcısı oluşturuyor.

 

TEŞKİLAT 15. BÖLÜM FULL İZLE 

Teşkilat dizisinin 26 Eylül Pazar günkü 15. Bölümü şöyle:

TEŞKİLAT 14. BÖLÜM FULL İZLE 

Teşkilat dizisinin 6 Haziran Pazar günü yayınlanan 14. Bölümü ile sezon finaline gitti. İşte Teşkilat sezon finali bölümü:

 

TEŞKİLAT 13. BÖLÜM FULL İZLE 

Teşkilat dizisinin 30 Mayıs Pazar günü yayınlanan son bölümü heyecan ve aksiyon dolu sahnelerle geçti. İşte o bölüm:

TEŞKİLAT 12. BÖLÜM FULL İZLE 

Teşkilat dizisinin 23 Mayıs Pazar günü yayınlanan son bölümü şöyle:

TEŞKİLAT 11. BÖLÜM

TEŞKİLAT 10. BÖLÜM

TEŞKİLAT 9. BÖLÜM FULL İZLE 

TEŞKİLAT 8. BÖLÜM FULL İZLE 

TEŞKİLAT 7. BÖLÜM FULL İZLE

TEŞKİLAT 6. BÖLÜM FULL İZLE

Bu bölümde Almanya'daki operasyonda aksilikler yaşanıyor ve ekipten bir kişi rehin düşüyor. 

TEŞKİLAT 5. BÖLÜM FULL İZLE

Teşkilat 5. Bölüm Almanya'da görev gereği bulunan istihbarat üyelerinin içinde kaldığı zor durum anlatılacak. Alman polisi ve istihbaratı tarafından yakalanmak üzere olan teşkilat mensupları bu girdaptan nasıl kurtulacak. Teşkilat mensuplarını Almanya'daki görevleri esnasında zorlu bir mücadele bekliyor. 

TEŞKİLAT 4. BÖLÜM FULL İZLE 

TEŞKİLAT 3. BÖLÜM FULL İZLE

Teşkilat mensupları, SİHA güvenlik protokolünün bulunduğu hardiskin ulaştırıldığı kişiyi Berlin'de buldu. Öte yandan Paskal için de kötü son hazırlandı. İşte son bölüm:

TEŞKİLAT 1. BÖLÜM FULL İZLE

 

TRT 1'de başlayan Teşkilat dizisi, yeni dönemde değişen ve uluslararası operasyonlar yetkisi elde eden MİT'in başarılarını anlatmaya çalışıyor. Dizide kurgusal olarak yer verilen karakterlerden bazılarının gerçek hayatta da Türkiye'ye karşı uluslararası alanda faaliyet yürüttükleri biliniyor. 

Özellikle de Zayed Fadi karakteriyle anlatılmak istenen kişinin gerçekten de Türkiye aleyhinde faaliyetler yürüttüğü biliniyor.

Öte yandan MİT'in artan savunma sanayi teknolojisinin de desteğiyle yürüttüğü başarılı operasyonların gerçek hayatta da her gün basına yansıdığı biliniyor.

Özellikle de Kuzey Irak'ta terör örgütlerine yönelik operasyonlarda başarılı nokta atışları MİT sayesinde gerçekleşiyor.

TEŞKİLAT CANLI İZLE: