Teşkilat oyuncuları kim, isimleri nedir, Zehra, Serdar, Uzay, Hakkı Dayı, Gürcan, Memati, başkan kim oynuyor?

Teşkilat oyuncuları kim, isimleri nedir, Zehra, Serdar, Uzay, Hakkı Dayı, Gürcan, Memati, başkan kim oynuyo? veya canlandırdıkları karakterler Mete Bey, Zehra, Hakkı Dayı, Pınar, Hulki, Uzay ve Gürcan karakterlerini kim canlandırıyor, hangi oyuncular kadroda yer alıyor. İşte Teşkilat oyuncu kadrosu:

Google Haberlere Abone ol

Teşkilat oyuncuları kim, isimleri nedir, Zehra, Serdar, Uzay, Hakkı Dayı, Gürcan, Memati, başkan kim oynuyor, Teşkilat dizisi oyuncu kadrosu ile canlandırdıkları karakterler seyirciyi ilk bölüm itibariyle etkilemeye başladı. Öyle ki dizi ilk bölüm itibariyle reyting listelerinin zirvesine oturmaya başladı. Peki, Teşkilat oyuncuları yani daha doğrusu Teşkilat dizisi Mete Bey, Serdar, Zehra, Hakkı Dayı, Pınar, Hulki, Uzay karakterlerini canlandıran oyuncular kimlerdir? Teşkilat oyuncuları isimleri resimli, Sermet, Yıldırım, Memati, Barış, Gürcan, Zehra, başkan kimdir?

Teşkilat dizisinin başrollerinde Mesut Akusta'nın canlandırdığı Mete Bey yani müsteşar yardımcısı, teşkilatın en hızlı ve yetenekli ismi Çağlar Ertuğrul'un canlandırdığı Serdar, Teşkilat'ın en cevval isimleri Zehra, Pınar, Hakkı, Hulki, Uzay ve Gürcan oynuyor. 

Milli İstihbarat Teşkilatı'nın yeni dönemde değişen yapısı ve dünya genelindeki etkinliğinin işlendiği dizide önemli isimler rol alıyor. Yurt içi ve yurt dışı operasyonları düzenleyen MİT personellerinin yaşadıkları zorlukları ve karşı karşıya oldukları tehlikelerin bir bir sıralandığı dizi ilk bölümüyle ilgiyle takip ediliyor. 

Dizinin ana karakterlerinden biri Serdar Kılıçarslan'dır. Serdar, Almanya'da çocuk yaşta ailesini ırkçılara kurban vermiş sonrasında Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından sahiplenmiş, büyütülmüş ve MİT'e kazandırılmış.

İşte Teşkilat dizisi Oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler:

Mete Bey - Mesut Akusta

Serdar Kılıçaslan - Çağlar Ertuğrul

Zehra - Deniz Baysal Yurtcu

Hakkı Dayı - Tuncer Salman

Pınar - Ezgi Şenler

Hulki - Nihat Altınkaya

Uzay - Serdar Yeğin

Gürcan - Ahmet Uğur Say

Ceren - Ezgi Eyüboğlu

Sermet - Atılay Uluışık

Serdar Kılıçaslan - Çağlar Ertuğrul

Serdar, çocuk yaşta Almanya'da annesi ve babası öldüğü için yetim kalmış.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti onu sahiplenerek devletin evladı olarak büyütmüş.

Şimdi devletin en hassas kurumunda görev yapmaktadır. Teşkilatın en hızlı

en akıllı ve en genç isimleri arasında yer alıyor. 

Teşkilat Serdar kimdir?

Teşkilat dizisinde Serdar karakterini Çağlar Ertuğrul canlandırıyor. Peki, Çağlar Ertuğrul kimdir? 

Çağlar Ertuğrul 33 yaşındadır.

5 Kasım 1987 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. 

İlk, orta ve lise eğitimini İzmir'de tamamladı. 2011 yılında Koç Üniversitesi'nden mezun oldu. Mezuniyet alanı ise makine mühendisliğidir.

İlk oyunculuk deneyimini de yine Koç Üniversitesi tiyatro bölümünde yaşadı. 

 

 

Zehra - Deniz Baysal Yurtcu

 

Hakkı Dayı - Tuncer Salman

 

Hulki - Nihat Altınkaya

 

Pınar - Ezgi Şenler

 

Ceren - Ezgi Eyüboğlu

 

Teşkilat dizisi, Milli İstihbarat Teşkilatı'nın yurt içi ve yurt dışı operasyonları, Türkiye'nin SİHA ve İHA teknolojisine yönelik saldırıları ele alan bir dizidir.

YENİ KATILAN OYUNCULAR

Dizinin yeni sezonunda senaryoya dahil edilen ve diziye katılan isim Gürkan Uygun oldu.

Gürkan Uygun, dizide yer altı dünyasından ünlü bir ismi ve aynı zamanda "Teşkilat"a çalışan bir kişiliktir.

Teşkilat oyuncuları yeni gelenler gerçek isimleri oyuncu kadrosu kim kimdir?

Teşkilat - Halit

 

Diziye bu sezon yeni dahil olan isimlerden biri de Turgut Tunçalp oldu. Tunçalp dizide "Halit" karakterini canlandırıyor. Halit, İstihbaratın efsane isimlerinden, her daim limitleri zorlayan kişidir.

Teşkilat - Yıldırım

 

Yeni sezonda diziye dahil olan isimlerden biri de ünlü oyuncu Gürkan Uygun oldu.

Gürkan Uygun Teşkilat dizisine "Yıldırım" karakteriyle dahil oldu. 

Yıldırım, "İyilik ve kötülük kavramlarına göreceli bakan ve intikam almak için yaşayan" kişiliktir.

TEŞKİLAT SERMET KİMDİR?

Teşkilat dizisinin Sermet karakteri de en çok merak edilen isimlerden biridir. Peki, Teşkilat Sermet kimdir? Teşkilat Sermet karakterini Atılay Uluışık canlandırıyor. Türkiye onu bir zamanların en ünlü dizilerinin çocuk oyuncusu olarak hatırlıyor.

Uluışık, 9 Mart 1977 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. 1995 yılında Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi'nden sonra, Yıldız Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Mühendisliği Bölümü'nden 2000 yılında mezun olmuştur.

14 yıl süren ve 2002 yılında son bulan Bizimkiler dizisinde rol almaya başladığında 12 yaşında olan oyuncunun kariyeri, Ali Poyrazoğlu ile TRT'de oynadığı bayram skeçlerine dayanmaktadır. Dizi başladığı sırada Şehir Tiyatroları'nda da rol almaktaydı. Tiyatroya, dizi için istenen çocuk tarif edildiğinde Uluışık da Bizimkiler dizisinde rol almaya başladı. Atv'de yayımlanan Doksanlar dizisinde öğretmen Kemal'i canlandırmıştır. Oyuncunun Alya isminde bir kızı vardır.


 

 

Yorumlar