Teşkilat oyuncuları kim gerçek isimleri nedir? TAM LİSTE

Teşkilat oyuncuları kimler, gerçek isimleri nelerdir veya canlandırdıkları karakterler Mete Bey, Zehra, Hakkı Dayı, Pınar, Hulki, Uzay ve Gürcan karakterlerini kim canlandırıyor, hangi oyuncular kadroda yer alıyor. İşte Teşkilat oyuncu kadrosu:

Google Haberlere Abone ol

Teşkilat oyuncuları kimler, gerçek  isimleri veya Teşkilat dizisi oyuncu kadrosu ile canlandırdıkları karakterler seyirciyi ilk bölüm itibariyle etkilemeye başladı. Öyle ki dizi ilk bölüm itibariyle reyting listelerinin zirvesine oturmaya başladı. Peki, Teşkilat oyuncuları yani daha doğrusu Teşkilat dizisi Mete Bey, Serdar, Zehra, Hakkı Dayı, Pınar, Hulki, Uzay karakterlerini canlandıran oyuncular kimlerdir? Teşkilat oyuncu kadrosunda kimler var?

Teşkilat dizisinin başrollerinde Mesut Akusta'nın canlandırdığı Mete Bey yani müsteşar yardımcısı, teşkilatın en hızlı ve yetenekli ismi Çağlar Ertuğrul'un canlandırdığı Serdar, Teşkilat'ın en cevval isimleri Zehra, Pınar, Hakkı, Hulki, Uzay ve Gürcan oynuyor. 

Dizinin ana karakterlerinden biri Serdar Kılıçarslan'dır. Serdar, Almanya'da çocuk yaşta ailesini ırkçılara kurban vermiş sonrasında Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından sahiplenmiş, büyütülmüş ve MİT'e kazandırılmış.

İşte Teşkilat dizisi 

Oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler:

Mete Bey - Mesut Akusta

Serdar Kılıçaslan - Çağlar Ertuğrul

Zehra - Deniz Baysal Yurtcu

Hakkı Dayı - Tuncer Salman

Pınar - Ezgi Şenler

Hulki - Nihat Altınkaya

Uzay - Serdar Yeğin

Gürcan - Ahmet Uğur Say

Ceren - Ezgi Eyüboğlu

Serdar Kılıçaslan - Çağlar Ertuğrul

 

 

Zehra - Deniz Baysal Yurtcu

 

Hakkı Dayı - Tuncer Salman

 

Hulki - Nihat Altınkaya

 

Pınar - Ezgi Şenler

 

Ceren - Ezgi Eyüboğlu

 

Teşkilat dizisi, Milli İstihbarat Teşkilatı'nın yurt içi ve yurt dışı operasyonları, Türkiye'nin SİHA ve İHA teknolojisine yönelik saldırıları ele alan bir dizidir.

 

Yorumlar