Teşkilat oyuncuları gerçek isimleri kim kimdir?

Teşkilat oyuncuları gerçek isimleri kim kimdir nelerdir veya canlandırdıkları karakterler Mete Bey, Zehra, Hakkı Dayı, Pınar, Hulki, Uzay ve Gürcan karakterlerini kim canlandırıyor, hangi oyuncular kadroda yer alıyor. İşte Teşkilat oyuncu kadrosu:

Google Haberlere Abone ol

Teşkilat oyuncuları gerçek isimleri nedir? Teşkilat dizisi oyuncu kadrosu ile canlandırdıkları karakterler seyirciyi ilk bölüm itibariyle etkilemeye başladı. Öyle ki dizi ilk bölüm itibariyle reyting listelerinin zirvesine oturmaya başladı. Peki, Teşkilat oyuncuları yani daha doğrusu Teşkilat dizisi Mete Bey, Serdar, Zehra, Hakkı Dayı, Pınar, Hulki, Uzay karakterlerini canlandıran oyuncular kimlerdir? Teşkilat oyuncuları gerçek isimleri kim kimidir, dizinin kadrosunda kimler var?

Teşkilat dizisinin başrollerinde Mesut Akusta'nın canlandırdığı Mete Bey yani müsteşar yardımcısı, teşkilatın en hızlı ve yetenekli ismi Çağlar Ertuğrul'un canlandırdığı Serdar, Teşkilat'ın en cevval isimleri Zehra, Pınar, Hakkı, Hulki, Uzay ve Gürcan oynuyor. 

Milli İstihbarat Teşkilatı'nın yeni dönemde değişen yapısı ve dünya genelindeki etkinliğinin işlendiği dizide önemli isimler rol alıyor. Yurt içi ve yurt dışı operasyonları düzenleyen MİT personellerinin yaşadıkları zorlukları ve karşı karşıya oldukları tehlikelerin bir bir sıralandığı dizi ilk bölümüyle ilgiyle takip ediliyor. 

Dizinin ana karakterlerinden biri Serdar Kılıçarslan'dır. Serdar, Almanya'da çocuk yaşta ailesini ırkçılara kurban vermiş sonrasında Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından sahiplenmiş, büyütülmüş ve MİT'e kazandırılmış.

İşte Teşkilat dizisi Oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler:

Mete Bey - Mesut Akusta

Serdar Kılıçaslan - Çağlar Ertuğrul

Zehra - Deniz Baysal Yurtcu

Hakkı Dayı - Tuncer Salman

Pınar - Ezgi Şenler

Hulki - Nihat Altınkaya

Uzay - Serdar Yeğin

Gürcan - Ahmet Uğur Say

Ceren - Ezgi Eyüboğlu

Serdar Kılıçaslan - Çağlar Ertuğrul

Serdar, çocuk yaşta Almanya'da annesi ve babası öldüğü için yetim kalmış.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti onu sahiplenerek devletin evladı olarak büyütmüş.

Şimdi devletin en hassas kurumunda görev yapmaktadır. Teşkilatın en hızlı

en akıllı ve en genç isimleri arasında yer alıyor. 

Teşkilat Serdar kimdir?

Teşkilat dizisinde Serdar karakterini Çağlar Ertuğrul canlandırıyor. Peki, Çağlar Ertuğrul kimdir? 

Çağlar Ertuğrul 33 yaşındadır.

5 Kasım 1987 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. 

İlk, orta ve lise eğitimini İzmir'de tamamladı. 2011 yılında Koç Üniversitesi'nden mezun oldu. Mezuniyet alanı ise makine mühendisliğidir.

İlk oyunculuk deneyimini de yine Koç Üniversitesi tiyatro bölümünde yaşadı. 

 

 

Zehra - Deniz Baysal Yurtcu

 

Hakkı Dayı - Tuncer Salman

 

Hulki - Nihat Altınkaya

 

Pınar - Ezgi Şenler

 

Ceren - Ezgi Eyüboğlu

 

Teşkilat dizisi, Milli İstihbarat Teşkilatı'nın yurt içi ve yurt dışı operasyonları, Türkiye'nin SİHA ve İHA teknolojisine yönelik saldırıları ele alan bir dizidir.

 

 

Yorumlar