Survivor yarışmacıları ne kadar para alıyor 2020

Survivor yarışmacıları ne kadar para alıyor 2020? Survivor yarışmacıları para alıyor mu? sorularının yanıtı TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasını yakından takip eden vatandaşlar tarafından sıkça araştırılmaya devam ediyor.

Google Haberlere Abone ol

Survivor yarışmacıları ne kadar para alıyor 2020? Survivor yarışmacıları para alıyor mu? sorusu merak ediliyor. Özellikle TV8 ekranlarında yayınlanan yarışma programını yakından takip ederek yarışmayı kaçırmayan vatandaşlar Survivor'da yarışanların para alıp almadığını merak ederek sorgulamaya devam ediyor. Peki, 2020 Survivor yarışmacıları para alıyor mu, ne kadar alıyor? İşte, sorularınızın yanıtları...

Survivor'da yarışan yarışmacılarının haftalık ne kadar kazandıklarına dair internet üzerinden sorgulamalar yapılmaya devam ederken alınan ücretler zaman zaman sosyal medya platformlarında da tartışılmaya devam ediyor. 

Ünlüler ve gönüllüler olmak üzere iki farklı takımın yarıştığı programın çekimleri yurt dışında devam ederken yarışmada öne çıkan ünlüler arasında Ersin Korkut, Barış Yağcı, Parviz Abdüllayev, Mert Öcal ve Sercan yıldırım gibi isimler yer alırken bu ünlülerin ne kadar kazandığı ve gönüllülerin ne kadar aldığı merak konusu oldu.

Yarışmada verilen görevleri yerine getirerek hem yarışmada tutunmaya çalışan ve hemde verilen ödülleri kazanarak karınlarını doyurmak isteyen gönüllüler ve ünlüler yarıştıkları her hafta için ücret almaktadır. Yarışmada zor süreçler yaşayan yarışmacılar, program sona erdikten veya elendikten sonra hesaplarına yatırılan paraları alıyorlar. Peki, hangi ünlü veya hangi gönüllü ne kadar kazanıyor?

Ünlüler takımında mücadele eden yarışmacıların gönüllülr takımındaki yarışmacılardan daha yüksek aldığı gözlenirken ünlüler takımında yer alan Elif Gören Derya Can, Emre Altıkardeş ve İrem Akın'ın gönüllüler takımında yer alan isimlerden bazılarından az bazıları ise aynı ücreti aldığı görüldü. 

BKM'nin yapımlarından olan Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile tanıdığımız Ersin Korkut’un haftalık 12.500 TL kazandığı öğrenildi. Korkut, yarışmacılar arasındaki en yüksek ücreti alan kişi olduğu bilinirken onun ardından 10 bin TL Barış Yağcı ikinci en yüksek ücreti alırken Aycan Yananç ise 6500 TL ile en yüksek üçüncü ücreti alan kişi oldu. Diğer ünlülerin ise kazancı şu şekilde: Parviz Abdüllayev 5500 TL, Mert Öcal ve Sercan Yıldırım 5000 TL, Elif Gören 4000 TL, Derya Can, Emre Altıkardeş ve İrem Akın haftalık 3000 TL kazanç elde etmektedir.

Gönüllüler takımı yarışmacılarından Cemal Can Seven 5500 TL, Yasin Obuz 5000 TL, Tayfun Erdoğan 4500 TL, Meryem Kasap 4000 TL, Ceyhun Uzun 3500 TL, Evrim Keklik, Ardahan Sadık, Burak Yurdugör ve Nisa Bölükbaşı 3000 TL ve Fatma Günaydın ise 2500 TL haftalık ücret almaktadır.  

Ayrıca yarışmacılar haftalık görevleri yerine getirerek kazandıkları zaman ayrıca yemek ve kısa süreli tatil eğlence ödüllerine kavuşurken yarışmanın sonunda birinci olan isim büyük ödülün sahibi olacak.

Yorumlar