Survivor Nisa neden yok? İşte cevabı

Survivor yarışmasının 2 Mayıs Cumartesi akşamki etabında takımlar arasında oynanan dokunulmazlık oyununda Nisa'nın olmadığı görüldü. Yarışmanın hayranları Nisa neden yok diye sormaya başladı. İşte Nisa neden yok sorusunun cevabı:

Google Haberlere Abone ol

Survivor yarışmasının bu akşamki etabında gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununa bir kişi eksik başladı. Yarışmanın başlangıcında 7 kişi olan takım, yarışma başladıktan sonra 6 kişi kaldı. Çünkü Nisa yarışmada yer almadı. Peki, Survivor Nisa neden yok, bu akşamki yarışmada neden yer almadı, elendi mi yoksa diskalifiye mi oldu? İşte cevabı: 

Survivor Nisa, yarışmanın başından bu yana en çok sorun olan isimlerden biri olarak biliniyor. Nisa, yarışmada sık sık ayrılmak istediğini arkadaşlarını söyleyerek, arkadaşlarının da moralini düşürüyordu. 

Son olarak bu akşam başlayan dokunulmazlık oyununun başlangıcında yarışmada yer aldı; ancak yarışma başlamadan önce Nisa gerilmeye başladı. Ağlamaklı olan Nisa, arkadaşları tarafından teselli edilmek istenirken, Nisa, "Bir şeyim yok" diyerek geçiştirdi. 

Ancak Nisa'nın durumu "oyuna başlayamayacak" gibiydi. Öyle de oldu. 

Yarışma başladıktan sonra Nisa oyunda yer almadı. 

Nisa, kendini iyi hissetmediği için muhtemelen istirahate alındı; ancak bu bu durum onun yarışmadan elenmek için bardağı taşıran son damlası da olabilir.

Çünkü daha önce birçok kez bu durumla karşı karşıya kalınmıştı.

Nisa, yarışmada başaramadığında ağlayarak ayrılmak istediğini sık sık beyan ediyordu.

Bu akşam yaşanan olaydan sonra Nisa'nın yarışmadan elenebileceği tahmin ediliyor. 

 

Yorumlar