Fantastik canavarlar 2 muhteşem bir gala yaptı

Fantastik Canavarlar 2: Grindelwald'ın Suçları galası görkemli bir şekilde gerçekleşti.

Fantastik canavarlar 2 muhteşem bir gala yaptı
06 Aralık 2018 Perşembe 15:00

Dünya yıldızları yeni Fantastik Canavarlar filminin galasında buluştu
İlgili Galeriye Git

David Yates'in yönetmenliğini üstlendiği Fantastik Canavarlar 2 filminde yine Oscar ödülü alan Eddie Redmayne başrolde.Fantastik Canavarlar 2'de karanlık büyücü Gellert Grindelwald kaçmayı başarmış ve kendine, gerçek niyetinden habersiz olan müritler toplamaya başlamıştır. Karanlık büyücünün sihir dünyasından ayrı olan tüm canlıların hepsine hükmedecek safkan büyücüler yetiştirme planı, dünya için büyük bir tehlike yaratmaktadır. Karanlık büyücünün planlarını bozmak isteyen profesör Albus Dumbledore, eski öğrencisi Newt Scamander'dan yardım ister. Önündeki tehlikenin farkında olmayan Newt, gerçek dostluklar ve aile bağları konusunda bile sevgisinin ve sadakatinin test edileceği bir yola girecektir. Sihirli ya da değil, tüm insanların kaderi ona bağlıdır. 

Başrolde Eddie Redmayne'nin oynadığı filmin yönetmenliği David Yates üstlendi. Filmde genç Dumbledore rolünde Jude Law, Porpentina "Tina" Goldstein rolünde Katherine Waterston, Newt'ün Muggle yoldaşı Jacob Kowalski rolünde Dan Fogler, Sihir Bakanı Seraphina Picquery rolünde Carmen Ejogo, Leta Lestrange rolünde Zoe Kravitz, Credence rolünde Ezra Miller, Tina'nın sevimli kardeşi Queenie rolünde Alison Sudol ve Grindelwald rolünde Johnny Depp yer alıyor.

Başrol oyuncusu Newt Scamander ile Harry Potter serisi karakterlerinden Hermione Granger arasındaki benzerlik dikkat çekiyor. 

FANTASTİK CANAVARLAR 2 İZLE

Fantastik canavarlar 2 fragmanı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×