Ramo 2. bölüm full izle HD - 21 Ocak 2020 Salı

Show TV'nin beklenen dizisi Ramo, 21 Ocak 2020 Salı günü ikinci bölümü ile izleyenlerin karşısına çıktı. Dizinin ilk bölümünde Ramo sevdiği kız Sibel babası ve kardeşini öldürmüştü.

Ramo dizisi 21 Ocak 2020 Salı, günü 2. bölümü ile sevenleriyle buluşuyor. Dizinin ilk bölümü uzun zamandır bekleniyordu. BKM'nin yapımcılığında çekilen dizinin kadrosunda Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik ve İdil Fırat gibi oyuncular yer alıyor. Dizinin ilk bölümünde Ramo, kendisinden kardeşi gibi gördüğü Boz'u öldürmesini isteyen Sibel babasını ve kardeşini öldürdü. Bu durum karşısında şoke olan Sibel, babasının itikamını alacak mı? Ramo, Sibel babasını öldürmesinin sebebini nasıl açıklayacak?

KONUSU VE OYUNCULARI

Hikayesi Yılmaz Şahin tarafından kaleme alınan Ramo dizisinin yönetmen koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın oturuyor. Dizinin hikayesi Adana'da geçiyor. Yıllarca akıllarda kalacak bir konuyla izleyici üzerinde etki bırakmayı hedefleyen dizide Adana'daki bir ailenin kirli işlerini yapan Ramo'nun hayatı anlatılıyor. 

Adana sokaklarında geçen filmde aşk, intikam, hırs, nefret gibi duygular işleniyor. Gerçek bir yaşam öyküsünden alıntılanan hikaye ile izleyenlerin karşısına çıkacak olan dizinin beklentileri yerine getirip getirmeyeceği merak ediliyor. 

Yorumlar