Orhan Kemiksiz neden ayrıldı, neden yok? Orhan Kemiksiz, Didem Arslan Yılmaz ile Vazgeçme'den neden ayrıldı?

Orhan Kemiksiz'in Show TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz ile Vazgeçme programından neden ayrıldığı merakla soruluyor. Orhan Kemiksiz neden ayrıldı, neden yok? Orhan Kemiksiz, Didem Arslan Yılmaz ile Vazgeçme'den neden ayrıldı? Kemiksiz Twitter hesabından açıklama yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Orhan Kemiksiz neden yok programda ayrıldı mı?

Orhan Kemiksiz neden ayrıldı, neden yok? Orhan Kemiksiz, Didem Arslan Yılmaz ile Vazgeçme'den neden ayrıldı? Didem Arslan Yılmaz ile Vazgeçme programındaki danışmanlık görevini bıraktı mı yoksa kısa bir süreliğine izne mi ayrıldı soruları bu aralar programın seyircisi tarafından hararetle soruluyor. Show TV'de ünlü sunucu Didem Arslan Yılmaz tarafından sunulan gündüz kuşağı pragramlarından, "Didem Arslan Yılmaz ile Vazeçme" programının danışmanlarından biri de Orhan Kemiksiz'di. Kemiksiz, kayıp, cinayet ve esrarlı olayların çözülmesinde yorumlarına ve değerlendirmelerine başvurulan isimlerdendi. Orhan Kemiksiz neden ayrıldı, neden yok? Orhan Kemiksiz, Didem Arslan Yılmaz ile Vazgeçme'den neden ayrıldı?

ORHAN KEMİKSİZ NEDEN YOK, PROGRAMDAN NEDEN AYRILDI?

Ancak programın bugünkü bölümünde Kemiksiz'in olmadığı görüldü. Hal böyle olunca da seyirci sormaya başladı. Orhan Kemiksiz neden ayrıldı? Didem Arslan Yılmaz'da neden yok?

Orhan Kemiksiz neden ayrıldı? Didem Arslan Yılmaz'da neden yok?
Orhan Kemiksiz neden ayrıldı? Didem Arslan Yılmaz'da neden yok?

 

Emekli Cinayet Polisi Orhan Kemiksiz'in programdan neden ayrıldığına dair şu ana kadar ne Didem Arslan Yılmaz'dan ne de kendisinden bir açıklama geldi. Kemiksiz'in hafta başından bu yana programda olmadığı görülüyor.

Yılmaz'ın her gün programı açılışı esnasında Kemiksiz ve diğer danışmanını da selamlayarak programa başlardı. Ancak, Kemiksiz'in en son görüldüğü program olan 16 Aralık 2022 Cuma günkü bölümünde Kemiksiz stüdyoda olduğu halde Yılmaz tarafından selamlanmadı. Bu da ikilinin arasında bir soğukluk olduğu yorumlarına neden olmuştu. 

Orhan Kemiksiz, 1972 yılında, Samsun'un Çarşamba ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğretimimi aynı ilçede tamamladıktan sonra, 1992 yılında Elazığ Polis Okulu'na başladı. Eğitimine Eskişehir Üniversitesi Polis Meslek Yüksek Okulu'nda devam ederek, aynı okuldan mezun oldu.

1993 yılında mezun olduktan sonra, İstanbul Asayiş Şube kadrosunda; Motorsikletli Polis Timleri (Yunuslar), Cinayet Büro Amirliği ve Hırsızlık Büro Amirlikleri'nde çalıştıktan sonra, şark hizmeti için 1997 yılında Kahramanmaraş iline tayin oldu.

Orhan Kemiksiz 16 Aralık 2022 Cuma günü de yayındaydı

 

1997-2001 yılları arasında, Kahramanmaraş Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği'nde çalıştıktan sonra, 2001 yılında Ordu iline tayini gerçekleşti.

2001-2009 yılları arasında, Ordu ilinin Fatsa ve Gölköy ilçelerinde, yine Asayiş Büro Amirlikleri'nde çalışarak kariyerine devam etti.

2009 yılında tekrar İstanbul İline tayin oldu ve 2017 yılında Asayiş Şube Cinayet Büro Amirliği'nden, hizmet süresini tamamlayarak kendi isteği ile emekli oldu.

Meslek hayatı boyunca edinmiş olduğu tecrübeler ışığında TV8 ekranlarında yayınlanan "Gerçeğin Peşinde" isimli programda; cinayet olayları üzerine canlı yayında yorumlar yaptı. Halen dizilere ve filmlere danışmanlık hizmeti vermenin yanı sıra Show Tv ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınlanan "Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme" isimli programda yorumlar yapıyor.

İstanbul Teknik Üniversitesi 'Temel Bilirkişilik' eğitimini tamamlayanOrhan Kemiksiz, asayiş olayları üzerine avukatlara ve şahıslara danışmanlık ve araştırma hizmeti sunuyor.

ORHAN KEMİKSİZ'DEN SON DAKİKA AÇIKLAMASI GELDİ

Orhan Kemiksiz neden yok sorusunu kendisi de Twitter hesabından yaptığı bir açıklamayla kamuoyuna duyurdu. Kemiksiz, programdan tamamen ayrıldığını belirterek herkese teşekkürlerini iletti. Ancak ayrılık sebebini tam olarak belirtmedi. 

 

 

Yorumlar

Olmadı ki Orhan Bey yorumlarıyla programa renk katıyordu. Kaldı ki bu tür programların uzman eşliğinde yapılması şart.
Selahattin Orhan komser gerçekten süper idi şimdi program zayıf sınıfta kaliyor
Nuray Orhan kemiksiz çok başarılı idi
Emine Orhan bey durusunuzla örnek insansınız ayrilmaniz üzdü
gülay orhan bey siz olmadan proğram çok sönük