Masumlar Apartmanı son bölüm izle canlı 23. Bölüm Full Tek Parça

Masumlar Apartmanı son bölüm 23. Bölüm 23 Şubat Salı akşamı hayranlarının karşısına çıkıyor. Dizinin yeni yayınlanan fragmanına göre Safiye yıllar sonra ilk kez Naci ile birlikte dışarı çıkıyor ve sinemaya gidiyor; ancak beklendiği gibi geçmiyor. Öte yandan İnci, Han'la ilgili yeni şeyler öğreniyor.

Masumlar Apartmanı son bölüm yani 23. Bölüm 23 Şubat 2021 Salı akşamı saat 20.00 itibariyle TRT 1 ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkıyor. İnci, Han ile ilgili şüphelerinde sonunda haklı çıkıyor. Han'ın sakladığı birçok şeyi öğreniyor. Öte yandan Esra, zabıta zoruyla çöp odasını açtırıyor. Safiye hayatında ilk kez dışarı çıkmış ancak hiç beklemediği bir gelişme olmuştu. Naci, henüz başlamayan bir serüveni yarıda bırakıp gidecek mi yoksa yeniden ayağa kalkarak Safiye'yi tekrar hayata mı bağlayacak. Dizinin yeni bölümünü canlı izlemek için alttaki linki kullanabilirsiniz. Dizinin full bölümü birazdan buradan yayınlanacak.

SAFİYE BİR İLKİ DAHA BAŞARIYOR

Masumlar Apartmanı son bölüm izle canlı 23. Bölüm Full Tek Parça

Masumlar Apartmanı dizisinin kamera arkasından bazı görüntüler:

Masumlar Apartmanı son bölüm izle canlı 23. Bölüm Full Tek Parça

Masumlar Apartmanı son bölüm izle canlı 23. Bölüm Full Tek Parça

MASUMLAR APARTMANI 21. BÖLÜM FULL İZLE

MASUMLAR APARTMANI 20. BÖLÜM FULL İZLE

MASUMLAR APARTMANI 19. BÖLÜM İZLE

Han, ailesini terk edemeyeceğini anlayınca İnci'yi de ablalarının yanına getirmeyi planlar. İnci bu durumu fark edince ortadan kaybolur. Bu durum Han'ın zar zor düzelen hayatını yeniden alt üst eder.

MASUMLAR APARTMANI 18. BÖLÜM FULL İZLE

Safiye için zaten alt üst olan hayatını daha da zehir eden yeni gelişmelere sahne olan bir bölüm oldu. Han ile İnci'nin durumu da bir kez daha karmaşık hale geliyor. Dizinin yeni bölümünde Safiye cephesinde herkesi şaşırtacak gelişmeler yaşanıyor. İlk kez ailesine mantı yapmaya karar veren Safiye başına bela olan annesinin hayaletiyle de ilk kez farklı bir şekilde konuşmaya başlıyor. Bütün bu değişimlerde Naci'nin önemli rol oynadığı tahmin ediliyor. 

MASUMLAR APARTMANI 17. BÖLÜM FULL ZİLE

MASUMLAR APARTMANI 16. FULL BÖLÜM İZLE 

MASUMLAR APARTMANI 15. BÖLÜM FULL İZLE 

MASUMLAR APARTMANI 14. FULL BÖLÜM

Yeni bölümde Han ile Naci'nin kavgasının sonucu merak ediliyor. Öte yandan Han her şeyi Safiye'ye açık açık soruyor ve cevabını merak ediyor. 

MASUMLAR APARTMANI 13. BÖLÜM 

Han bir yandan İnci ile arasını yeniden düzeltmeye çalışırken diğer yandan Gülben'in neden olduğu hasarı onarmak da yine ona düşüyor. Gülben İnci'nin arkadaşına yaptıklarından sonra bu kez de intihara kalkışıyor. Öte yandan Safiye ile Naci de yeni gelişmelere imza atıyor. İnci, dedesinin gizlice taksicilik yaptığını öğreniyor. Han, Naci'den şüpheleniyor sonunda şüphelerinde haklı olduğunu anlıyor ve sokakta yolunu kesiyor.

MASUMLAR APARTMANI 12. BÖLÜM FULL İZLE

Yeni bölümde Naci ile Han ilk kez karşı karşıya gelirken; Gülben'in Esat takıntısı başlarına daha çok iş açıyor. Öyle ki İnci'nin arkadaşının hayatı tehlikeye giriyor. 

MASUMLAR APARTMANI 11. BÖLÜM FULL İZLE 

Dizinin yeni bölümünde Safiye'nin hayatında dönüm noktalarına neden olan Naci'nin geri dönüşü konu alınırken; Han ile İnci'nin arasındaki yeni gelişmeler de iziye damgasını vuracak. 

Gülben, Esat'a olan takıntısıyla herkesi geriyor. Esat'ın evine kadar zorla giren Gülben'in bu durumu karşısında herkez zor durumda kalıyor. Öte yandan Safiye ile Naci yıllar sonra ilk kez karşı karşıya geliyor. Memduh Bey ise torunlarından gizli şekilde taksiciliğe başlamış durumda. 

MASUMLAR APARTMANI 10. BÖLÜM

Dizinin yeni bölümünde Han ile İnci'nin arasındaki gizli evliliğin Memduh bey tarafından öğrenilip öğrenilmeyeceği merak edilirken, ikilinin arasındaki buzların da eriyeceği tahmin ediliyor. Öte yandan Safiye'nin İnci'ye olan düşmanlığı ise tüm hızıyla devam ediyor. 

Dün akşam yayınlanan son bölümde Safiye ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşanıyor. Eskilerden biri onun hayatını derinden etkileyen biri çıkıp geliyor. Öte yandan Gülben ile Esat'ın arasındaki tuhaf durum giderek daha da tuhaflaşıyor. Esat, arkadaşının kardeşini üzmek istememektedir, ancak Gülben ise hala gerçekleri kabullenmeye yanaşmamaktadır.

Safiye'nin hayatını alt üst eden olay:

Masumlar Apartmanı 9. Bölüm Full İzle:

Dizinin önceki son bölümünde Han'ı hurda arabasında yakalayan İnci'nin ne yapacağı merakla bekleniyor. İnci'nin yanında bir Memduh beyin olması ise seyirciyi iyice merak ettirdi. Öte yandan dizinin yeni fragmanında Han'ın İnci'yi dedesinden istemeye gittiği görülüyor. Han'ın cephesinde ise işler daha karışık. Gülben, Han'ın İnci ile evlilik yaptığını öğreniyor. Ancak bu durumu ablası Safiye'den saklamak için elinden geleni yapmaya çalışıyor. 

Son Bölümde neler oldu?

Dizinin son bölümünde İnci ile Han'ın arasında bir kez daha soğuk rüzgarlar esti. Han, hurda arabanın içinde yakalandığı İnci'ye açıklama yapmak zorunda kaldı; ancak doğruyu söylemedi. Öte yandan İnci'nin ayarladığı arkadaşı da kendini ele verdi. Esat'tan laf almaya çalışan İnci'nin arkadaşının yaptıklarını fark eden Han, bu durumun hesabını İnci'ye sormaya çalışırken; kendi yaptıklarından dolayı çok fazla bir etki gösteremedi. Çünkü hem Egemen'in okul parasını gizlice ödemesi hem de İnci'ye yine ondan habersiz bir ev alması ipleri koparma noktasına getirdi.

Masumlar Apartmanı 8. Bölüm Full İzle:

Masumlar Apartmanı 7. Bölüm Full Tek Parça İzle:

 

MASUMLAR APARTMANI CANLI İZLE: