Manisa'da yürek burkan aile faciası

Manisa'da yaşanan aile faciası duyanların yüreğini burktu. Baba eşini, çocuk da babasını ve babaannesini vurarak öldürdü.

Google Haberlere Abone ol
Manisa'da yürek burkan aile faciası

Manisa'da yaşanan aile faciasını duyanların yüreği burkuldu. İddiaya göre baba eşini öldürdü, buna tepki gösteren oğlu ise hem babayı hem de babaannesini öldürdü. 

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde yaşayan 22 yaşındaki bir genç, annesini av tüfeği ile vuran babasını ve aynı odada bulunan babaannesini öldürdü. Kendisini ihbar eden genç gözaltına alınırken, köyün muhtarı "Bir aile yok oldu" diyerek durumu anlattı.

Çarıktekke Mahallesi'nde 41 yaşındaki Süleyman Özcan, eşi 41 yaşındaki eşi Raziye Özcan ile tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Süleyman Özcan eşini av tüfeği ile vurarak öldürdü.

Bu sırada çiftin oğlu 22 yaşındaki Hüseyin Özcan, bıçakla saldırdığı babasına saldırdı. Kısa bir boğuşmadan sonra ise babasının elinden av tüfeğini aldı. 

Hüseyin aldığı av tüfeğiyle babası Süleyman Özcan'ı vurarak öldürdü.

Daha sonra da aynı odada bulunan 82 yaşındaki babaannesi Karanfil Özcan'ı vurdu.

Süleyman Özcan ve Karanfil Özcan olay yerinde hayatını kaybetti.

Hüseyin Özcan'ın bir süre sonra kendisini ihbar etmesi üzerine olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Kendisini bıçakla hafif şekilde yaralayan Hüseyin Özcan sağlık ekiplerince Alaşehir Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Jandarma ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

Mahalle'nin muhtarı Mustafa Çetin olaya ilişkin, "Bu gece köyümde bir olay yaşandı. Anlatmakta zorlanıyorum bir aile yok oldu. Jandarmanın aramasıyla haberim oldu." dedi.

GARE OPERASYONUNDAN GÖRÜNTÜLER GELDİ

 

Yorumlar