Mahkum Tahir kim oynuyor, adı nedir?

Mahkum Tahir kim oynuyor, adı nedir, daha önce hangi dizilerde oynadı?

Google Haberlere Abone ol

Mahkum Savcı Tahir kim oynuyor, adı nedir, daha önce hangi dizilerde oynadı, hangi yapımlarda yer aldı soruları bu aralar merakla soruluyor.

FOX TV'de yayınlanan ve başrollerinde Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu'nun oynadığı dizinin dikkat çeken karakterlerinden biri de Tahir oluyor.

Tahir, dizide Savcı Fırat'ın hayatının kararmasına neden olan olayların perde arkasındaki isimlerden biri olarak görülüyor. 

Dizide birçok karanlık olayın arka planında kendisi olduğu şüphesi veya izlenimi de oluşturuluyor.

Mahkum Tahir karakterinin hangi olaydan ne kadar sorumlu olduğu ise tam olarak bilinmiyor. 

Çünkü kendisiden şüphe edilen olayların birçoğunun faili başkaları da görünüyor. 

Peki, Mahkum Tahir kim oynuyor, adı nedir, daha önce hangi dizilerde oynadı?

ANIL İLTER KİMDİR?

Anıl İlter 1980 yılında İzmit'de doğmuştur. Anıl İlter, Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi mezunudur. Bir dönem profesyonel futbol oynamıştır. İlerleyen yıllarda sunuculuk ve oyunculuğa yönelmiştir.

İlter, önceleri reklam filminde oynamıştır. Kuşdili oyunculuk merkezinden oyunculuk eğitimi almıştır. Ece dizisi için MedYapım tarafından ilk profesyonel oyunculuk teklifi gelmiştir. 2010 yılında Sedat karakteri ile Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisine dahil olmuştur. 2012 yılına kadar bu rolü üstlenmiştir. Kahireli Palas[1], Kavak Yelleri[2], Gece Gündüz, Ölümsüz Kahramanlar dizilerinde rol almıştır. 2014 yılında Üç Arkadaş[3] dizisinde Mahir Türkmen karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında Kızıl Elma dizisinde rol almıştır ve en son da 2015 yılında Ali rolü ile Kara Ekmek dizisinde oynamıştır.

2010 yılında Bir Avuç Deniz ve 2015 yılında Köstebekgiller: Perili Orman filmlerinde rol almıştır.

Alabora, Ekmek Arası, FotoModo, Fazla Mesai, Cevap Sende gibi televizyon programlarının yanında birçok ünlü markanın özel programlarında sunuculuk yapmıştır. Şu sıralar kendi yapım firması olan Absürt Yapım'da yapımcılık yapmaktadır.

2009 yılında İpek İlter ile evlenmiştir ve bu evlilikten Nil adında bir kızı vardır. İlter, koyu bir Beşiktaş taraftarıdır.


 

Yorumlar