Türkiye bu kareyi konuşuyor: Üç zengin oturup halktan para dilendi

Türkiye'nin en zengin ailesi olarak bilinen Koç ailesinin üyesi Ali Koç'un başkanlığını yaptığı Fenerbahçe için, TV8 ekranlarında Acun Ilıcalı ve Cem Yılmaz'ın da katıldığı programla para toplandı. Üç de ülkenin en zengin isimleri arasında yer alan bu kişilerin Fenerbahçe için para toplaması sosyal medyada büyük ses getirdi. Birçok kullanıcı, "Zenginler oturmuş halktan para dileniyor" şeklinde yorumlarda bulundu.

Türkiye bu kareyi konuşuyor: Üç zengin oturup halktan para dilendi
13 Mayıs 2019 Pazartesi 03:51

Fenerbahçe'nin zor durumda ileri sürerek destek kampanyası başlatan Ali Koç'a Acun Ilıcalı ve Cem Yılmaz'dan de destek geldi.

Üçü bir araya gelerek TV8 ekranlarından Fenerbahçe için para toplama kampanyası yaptı.

Programda Fenerbahçe'ye bağış yapılması için gereken bilgiler verilerek, bağışların yapılması beklendi.

Program sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Üç de ülkenin önde gelen zenginleri arasında yer alan bu isimlerin Fenerbahçe için para toplaması birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından eleştirildi.

Bazı kullanıcılar, bu kadar büyük servetleri bulunan kişilerin halktan para toplamasını yadırgarken, bazı kullanıcılar da dünyanın dört bir yanında süren açlık ve yoksulluğa karşı hiçbir şey yapmayan bu insanların milyonlarca liralık transferler için halktan para toplamasını eleştirdi.

Yine birçok sosyal medya kullanıcısı, Fenerbahçe için para toplayan her üç ismin de hatrı sayılır servet sahibi olduğunu belirterek yardım kampanyasını tiye aldı.

Bazı koyu Galatasaraylılar ise TV8 kanalını boykot etmeye çağırdı.

Kaynak: Son Haberler


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Ihsan - 2 hafta önce
gidin nyeni cami önünde4 mendil açın şertefsizler