Emanet son bölüm izle Emanet 292. Bölüm Full Tek Parça İzle

Emanet son bölüm izle, Emanet 292. Bölüm 11 Ocak 2022 Salı izle için gerekli olan bilgileri sizler için derledik. Emanet son bölümde neler olduğu merak ediliyor, dizinin fragmanına göre son bölümde Yaman bu kez henüz belirlenemeyen nedenle zehirleniyor.

Emanet son bölüm izle veya Emanet 292. Bölüm full izle 11 Ocak 2022 Salı günü hayranlarının karşısına çıkıyor. İkbal, merdivenlerden iterek ölümden dönmesine neden olduğu Seher'e yaptıklarının duyulmasından enidşe ediyor. Ancak yaptıklarından şüphelenen birileri var. Seher, Yaman'ın neden bu şekilde davrandığının altındaki gerçek nedenleri buluyor. Seher hakkındaki bütün şüpheleri boşa çıkan Yaman, onun hakkındaki düşüncelerinden dolayı kendini suçlamaya başlıyor. Yusuf uzun bir hastane süreci için hastaneye yatması yeni bir sürecin başlangıcı olmuş, ikisi yeni bir mücadeleyi birlikte yapmak zorunda kalmışlardı. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarından yayınlanıyor. Dizinin yeni bölümünü canlı izlemek için alttaki linki takip edebilirsiniz. Emanet Son bölüm yani 292. Bölüm detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Emanet yeni sezonun ilk bölümlerinde Yaman ile Seher'in ayrılık hikayesi, Yaman'ın onu yeniden kazanma çabaları damgasını vuracak. Son olarak Yaman, Seher'i ve Yusuf'u bulacak ama hiç beklemediği gelişmeler yaşanacak.

EMANET SON BÖLÜM 292. BÖLÜM FULL İZLE

Emanet dizisinin 11 Ocak Salı günü yayınlanan son bölümü şöyle: 

EMANET SON BÖLÜM 291. BÖLÜM İZLE 

Emanet dizisinin bugün yayınlanan 291. Bölümü birazdan burada.

EMANET SON BÖLÜM 283. BÖLÜM 

Emanet dizisinin 28 Aralık Salı günü yayınlanan bölümü şöyle:

EMANET SON BÖLÜM 275. BÖLÜM FULL İZLE

Emanet son bölüm 275. Bölüm şöyle: 

EMANET SON BÖLÜM İZLE 274. BÖLÜM FULL İZLE

Emanet dizisinin 274. bölümü şöyle:

EMANET 273. BÖLÜM FULL İZLE

Emanet 273. bölüm şöyle: 

EMANET SON BÖLÜM 272. BÖLÜM FULL İZLE 

Yeni bölüm: 

EMANET 271. BÖLÜM FULL İZLE

Emanet dünkü bölüm:

EMANET SON BÖLÜM, 263. BÖLÜM FULL İZLE 

1 Aralık Çarşamba günü yayınlanan Emanet 263. Bölüm şöyle: 

 

EMANET 262. BÖLÜM FULL İZLE

Emanet 262. Bölüm şöyle: 

EMANET 255. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE

Yaman'ın manevi açıdan isyan noktasına geldiği son bölümlerde onu teselli etmek yine Seher'e düşüyor. Yusuf'un rahatsızlığı Yaman ile Seher yeniden bir araya getiriyor, birbirlerine yeniden yaklaşmalarına vesile oluyor. Yaman'ın Selim takıntısı giderek ikisinin de hayatını olumsuz etkilerken; Seher ise içinde yaşadıklarıyla başbaşa kalmış durumda. Yeni bölümde Yaman, Selim ismi nedeniyle küplere biniyor. Her şeyi bitirmeye karar veriyor. Çünkü duydukları karşısında hayatının şokunu yaşamış durumda. Ancak gerçek ise farklı olabilir. 

EMANET DİZİSİ OYUNCULARI

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay

Emanet Canlı İzle:

https://www.kanal7.com/canli-izle 

Emanet Son Bölüm Full Tek Parça İzle:

https://www.izle7.com/kanal7/izle-49161-emanet-dizisi-121-bolum-izle.html 

Yorumlar

Aşe Emanet dizisini izlerken kalbim sanki yerinde çıkacak gibi atıyor çok heycanlı❤❤❤👏👏👋👋👋👍👍👍🌺🌺🌺🌻🌼🌹
Rukiye Emanet dizisi şahane bir dizi❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💘💘💘💘💘💘💘❤❤❤❤❤👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍❤❤❤❤❤❤❤❤👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Çiçek Seher ve yaman çok yakışyolar❤❤❤❤💘💘❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👏👏👏👏👏👋👋👋👋👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍