Emanet son bölüm izle 122. Bölüm Full Tek Parça

Emanet dizisinin son bölümü ya da 122. Bölüm 23 Şubat Pazartesi günü canlı izlemek için gerekli olan bilgileri sizler için derledik. Seher ile Yaman yeni bölümde formalite icabı evlilik yaptılar; ancak bu evlilik onların da beklemediği bir yöne doğru eviriliyor.

Emanet son bölüm veya 122. Bölüm 23 Şubat 2021 Salı günü hayranlarının karşısına çıkıyor. Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarından yayınlanıyor. Dizinin yeni bölümünü canlı izlemek için alttaki linki takip edebilirsiniz.

Yeni hayatlarına alışmaya çalışan Yaman ile Seher yine beklemedikleri gelişmelerle karşı karşıya kalıyor. Yaman, Seher'e artık açılmanın zamanı geldiğini düşünerek açılmaya karar verir. Ancak başarabilecek mi göreceğiz.

EMANET 120. BÖLÜM FULL İZLE

EMANET 119. BÖLÜM FULL İZLE TEK PARÇA

EMANET 118. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE

Emanet 117. Bölüm'den kareler:

EMANET DİZİSİ OYUNCULARI

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay

Emanet Canlı İzle:

https://www.kanal7.com/canli-izle 

Emanet Son Bölüm Full Tek Parça İzle:

https://www.izle7.com/kanal7/izle-49161-emanet-dizisi-121-bolum-izle.html