Dönence gerçek hikaye mi?

Dönence dizisi yeni sezonun en dikkat çeken dizilerinden biri oldu. Seyircinin dikkatle izlediği dizinin hikayesi de hayli ilgi çekici bulunuyor. İzleyenler, "Gerçek hikaye mi" sorusunu soramadan edemiyor.

Google Haberlere Abone ol
Dönence gerçek hikaye mi?

Dönence dizinin hikayesi gerçek mi, hayal ürünü bir senaryo mu sorusu bu aralar seyirci tarafından merakla soruluyor.

DÖNENCE GERÇEK HİKAYE Mİ?

Kanal D'nin yeni sezon dizileri arasında yer alan Dönence, hayal ürünü ancak yer yer gerçek hayattan esinlenerek kurgulanmış bir dizidir. Başrollerini Caner Topçu ve Sümeyye Aydoğan'ın paylaşacağı dizinin konusu, oyuncu kadrosu, çekildiği yer ve çok daha fazlasına dair tüm bilinmesi gerekenleri bir araya getirdik.

Yaz sezonuna girilmesi ile birlikte yeni diziler de yayın hayatına başladı. Kanal D'nin çekimleri İzmir'in Foça ilçesinde gerçekleştirilen yeni dizisi Dönence, bu akşam yeni bölümüyle izleyicilerle buluşuyor. 

DÖNENCE DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Caner Topçu ve Sümeyye Aydoğan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosu ise belli oldu.

Dizinin kadrosunda Didem İnselel, Ülkü Hilal Çiftçi, Can Kızıltuğ, Doğa Karakaş, Atakan Hoşgören, Nazlı Çetin, Can Kızıltuğ, Şebnem Doğruer, Mesut Yılmaz ve Edanur Gülbudak gibi başarılı isimler yer alıyor.

DÖNENCE DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Üniversiteye gitme planları yapan Gece, bir yandan da tüm yaz boyunca sevgilisi Emir ile müzik yapma hayalleri kurmaktadır. Ancak tüm hayalleri bir süreliğine askıya alınmak zorundadır.

Çünkü özel bir çocuk olan kız kardeşi Gülce için İstanbul’un kalabalığı ve gürültüsü giderek daha da başa çıkılması zor bir hal almaya başlamıştır. Sevgilisini ve tüm hayallerini İstanbul’da bırakmak istemeyen Gece, bir anda kendisini ailesiyle birlikte Foça’da bulur. Hayatı bir anda alt üst olan Gece, kardeşinin yazıldığı yelken kulübünde eğitmenlik yapan Özgür ile tanışır.

Özgür, anne ve babasını bir yangında kaybettikten sonra Asperger Sendromlu erkek kardeşi Rüzgar’a hayatını adamış yakışıklı bir gençtir. Gece, Özgür’le tanıştıkça hayata daha olgun bir yerden bakmayı, Özgür de Gece’den hayatı ertelememesi gerektiğini öğrenecektir. Ancak bu süreçte Gece’nin sevgilisi Emir’in Foça’ya gelişiyle ikilinin arasında aşılması zor duvarlar oluşur. Gece, gerçek aşkın peşinden gitmeye cesaret edebilecek midir? “Dönence” içimizi ısıtacak sıcacık bir gençlik draması…

Yorumlar