Yeni dizi 'Can Kırıkları' başladı

ATV'nin iddialı dizisi Can Kırıkları bu akşam başladı. Daha ilk dakikalarda izleyicileri ekran başına kitleyen dizinin reytinglerde alacağı skor ise merak konusu. Peki 'Can Kırıkları' oyuncu kadrosunda kimler var. Can Kırıkları dizisinin konusu ne?

Yeni dizi 'Can Kırıkları' başladı
08 Ekim 2018 Pazartesi 21:43

ATV ekranlarında izleyici ile bu akşam ilk defa buluşan dizi 'Can Kırıkları' daha ilk dakikalarda izleyiciyi ekran başına kitledi. Dikkat çeken kadrosu ile bu akşam ilk defa izleyicinin beğenisine sunulan dizinin kadrosunda kimler var?

Can Kırıkları dizisinin başrollerinde Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir, Alican Yücesoy ve Funda Eryiğit yer alıyor. Can Kırıkları dizisinin konusuda izleyici tarafından merak ediliyor. Can Kırıkları dizisinin konusu, Bir iş adamının evinde gerçekleşen partide bir genç kızın balkondan düşerek ölmesi herkesin olduğu kadar Leyla ve Zeynep'inde dikkatini çeker. Leyla yıllar öncesinde kendisini ölüme terk eden Cihan Karadağ'dan intikam almak isteyecektir. Can Kırıkları 1. yeni bölümü ile ATV ekranlarında.

Can Kırıkları dizisi 1. bölümü yayınlandı. ATV ekranında başlayan yeni dizi Can Kırıkları 1. bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Başrollerinde Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir, Alican Yücesoy, Funda Eryiğit ve Özgür Çevik gibi birbirinden usta isimlerin yer aldığı Can Kırıkları dizisi 1. yeni bölümü ile bu akşam izleyici ile buluştu.

CAN KIRIKLARI DİZİSİ KONUSU

"Ondan intikamımı alacağım!"

Ünlü işadamı Cihan Karadağ'ın evinde gerçekleşen partide, bir genç kız terastan düşerek hayatını kaybeder. Bu şüpheli ölüm sadece basının değil, komiser Leyla ve Zeynep'in hayatlarının da orta yerine bomba gibi düşer. Leyla, yıllar önce kendisini de ölüme atan Cihan Karadağ'dan kanun yoluyla hesap sormak isterken, yolu eski dostu Zeynep'le kesişir. İki kadının birbirlerinden sakladıkları geçmiş sırları, onları yeni bir cinayetin suç ortağı yapacak ve hayatlarını geri dönülemez bir şekilde değiştirecektir.

CAN KIRIKLARI DİZİSİ OYUNCU KADROSU VE KARAKTERLERİ

Hande Doğandemir Leyla Akgün(Doğan)

Çocuk Esirgeme Kurumu'nda büyümüş. 15-16 yaşlarındayken ailem diyebileceği tek kişi kardeşi gibi benimsediği Zeynep olmuş. Leyla'yla Zeynep arasındaki bu ilişki, Cihan Karadağ'ın genç yaşlarında hayatlarına girmesiyle bozulmuş. Günümüzde Leyla, zamanında ölümden dönmüş, hiçbir korkusu, kaygısı, endişesi olmayan, gözü kara bir polis. Onu yaşatan, bu denli güçlü yapan, komiser olmasını sağlayan ise Cihan'a olan kini ve intikam yemini. Yıllar sonra hayat, Leyla ile Zeynep'i bir kez daha bir araya getirecektir. Ne dost, ne düşman, birbirlerinin suç ortağı olacaklardır…

Seçkin Özdemir (Aslan Erçetin)

İşkolik, kuralcı, mantıklı, akıllı, başarılı bir başkomiser. Leyla'nın amiri. Zeynep'in akademiden üst sınıfı. İş ilişkileri dışında Zeynep ve kocası Kerem'in aile dostları. Büyük bir organize suç şebekesinin kilit isimleri olan Haşmet Köprülü ve damadı Cihan Karadağ'ı yakalama derdinde. Leyla'nın Cihan Karadağ'la ilişkisi zaman zaman kafasını karıştırsa da ipuçları bulup, bu bilmeceyi çözüp, suçluları hapse tıkmaya çalışmaktan vazgeçmiyor.

Alican Yücesoy (Cihan Karadağ)

Evli, bir kız çocuk babası. Karizmatik, sert, güçlü ama geçmişine de bir o kadar takıntılı bir adam. Çocukluğu üvey baba eziyetiyle geçmiş. Sokaklarda, sert hayat koşullarıyla büyümüş. Hayatta kalmak için güçlü ve acımasız olmaya inanıyor. Kayınpederi Haşmet Köprülü'nün elini eteğini işlerden çekmesiyle iyice güçleniyor. Kardeşi Ercüment kıymetlisi. Onun yüzünden gelişen olaylar kayınpederi Haşmet Köprülü ile karşı karşıya getiriyor.

Funda Eryiğit (Zeynep İnan)

Baskıcı bir ailede büyümüş. Leyla'nın Cihan'la evliliğini yaptığı gece, onun da hayatı mahvoluyor. Hep Leyla'yı suçluyor. Yaşadıklarını yok saymış, polis okuluna gitmiş, komiser olmuş. Genç ve başarılı bir savcı olan Kerem ile evli. Yıllar sonra Leyla ile bir araya gelecek, suç ortağı olacaklardır

Özgür Çevik (Kerem İnan)

Akıllı, başarılı, idealist bir savcı. Mesleki ve ahlaki idealistliği sebebiyle büyük iç çatışmalar yaşamasına rağmen karısına olan aşkı ağır basıyor.

Hazar Motan (Hande Tekin)

Anne babasını çocuk yaşta kaybetmiş. Yetimhaneden de kaçarak hayatını zorlaştırmış. Erkek çocuğu gibi büyümüştür. Önce Polis okuluna girmeyi başarmış, sonra narkotik şubede göreve başlamıştır. Polis hayatını çocukluğundan beri ona bakanlara borcunu ödeyerek geçirir. Ta ki Başkomiser Aslan'a aşık olana kadar…


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×