Tozkoparan son bölüm Full HD İzle - Tek Parça

Tozkoparan 10. Bölüm 13 Ocak 2019 Pazar akşam 17.00 itibariyle TRT 1 ekranlarında hayranlarıyla buluştu. Tozkoparan son bölüm izle. Çocukların hayranlıkla izlediği dizinin yeni bölümü de aksiyon ve heyecan dolu.

Tozkoparan son bölüm Full HD İzle - Tek Parça
20 Ocak 2019 Pazar 13:20

Tozkoparan 11. Bölüm bu hafta yayınlanmadı. TRT 1 ekranlarına henüz bir kaç bölümüyle gelen Tozkoparan 10. Bölüm 13 Ocak 2019 Pazar akşamı saat 17.00 itibariyle minik hayranlarının karşısına çıktı.

TOZKOPARAN 11. BÖLÜM FRAGMANI

TOZKOPARAN 10. BÖLÜM FULL HD İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

TOZKOPARAN 9. BÖLÜM CANLI İZLE FULL HD - TEK PARÇA

TOZKOPARAN 8. BÖLÜM FULL HD TEK PARÇA İZLE

Tozkoparan 6. Bölüm'de neler olacak diye merak edenler için kısa özeti şöyle çıkardık: Mete, düştüğü çukurda sırlarla dolu eski bir harita buluyor. Mete, düştüğü çukurda sırlarla dolu eski bir harita bulur. Üzerindeki simgelerden yola çıkarak haritanın sırrını çözmeye çalışan Mavi Ay takımını gizemli bir yolculuk beklemektedir. Sinan, Mete’den daha iyi ok attığını ispatlamak için Mete’ye meydan okur ve onu yarışmaya davet eder. Sinan’ın baskıları karşısında Mete, yarışmayı kazanamayacağı düşüncesine kapılır. Mete’nin en büyük destekçileri her zaman olduğu gibi ailesi ve tabii ki, Mavi Ay takımıdır. Mavi Ay takımı, ellerindeki gizemli haritanın sırrını çözebilecek mi? Sinan ve Mete’nin merakla beklenen yarışında kazanan taraf kim olacak?

TOZKOPARAN 7. BÖLÜM FULL HD TEK PARÇA İZLE

TOZKOPARAN 6. BÖLÜM FULL HD İZLE TEK PARÇA İZLE

TOZKOPARAN 5. BÖLÜM FULL HD TEK PARÇA İZLE

TOZKOPARAN 4. BÖLÜM FULL HD TEK PARÇA İZLE

TOZKOPARAN 3. BÖLÜM

TOZKOPARAN 2. BÖLÜM

TOZKOPARAN İLK BÖLÜMÜ - 1. BÖLÜM

TRT 1’de tüm çocukların ve onlarla birlikte ailelerin severek izlediği, sıra dışı ve macera dolu bir hikaye içeren Tozkoparan dizisi beğeniyle takip ediliyor. 

Yapımcılığını Veya i.m.p. yapım Elif Hamamcı’nın, yönetmenliğini Şevki Es’in üstlendiği Tozkoparan’da çocukların çok seveceği ve örnek alacağı bir kahraman ortaya çıkacak. Gelişim çağındaki çocukların ve gençlerin, ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Tozkoparan, yediden yetmişe tüm izleyicilerin gönlünde taht kuracak.

Küçük Mete’nin hastalıktan kahramanlığa uzanan hikâyesi… 

Minik yıldız Özgür Ege Nalcı’nın hayat vereceği Mete karakterinin hastalığı ile mücadele etmek için ailesiyle birlikte İstanbul’dan küçük bir kasabaya yerleşmesiyle başlayan hikâyede, Mete’nin yolu okçuluk sporuyla kesişecek ve ardı arkası kesilmeyen maceralar izleyici ile buluşacak.

Çocuk oyunculara, ünlü oyuncularda eşlik ediyor

Yunus Emre dizisinde Yunus Emre karakteri ile gündeme gelen Yusuf Gökhan Atalay; projede eski bir kemankeşi canlandırıyor. Mete’nin annesini ekranların sevilen yüzü Burcu Altın, okul müdürü olan babasını ise ünlü yıldız Burak Kut oynuyor.

Tozkoparan İskender günümüzde tekrar hayat buluyor

916 yılında gelmiş geçmiş en uzun menzilli oku atarak Osmanlı kayıtlarına giren ve bu güne kadar rekoru kırılamayan kemankeş Tozkoparan İskender de bu projenin sürprizleri arasında yer alıyor.

Heyecan Dolu Okçuluk Müsabakaları

Hayal dünyasında kendisini şahbaz okçu Tozkoparan olarak hayal eden Mete Sağlam, rahatsızlığı ve annesinin korumacı tavırlarından dolayı bugüne kadar okçuluk yapamamıştır. Mete taşındığı kasabada bu fırsatı yakalayacak ve büyük bir maceranın içine girecek.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Tozkparan - 1 ay önce
Avatar
İklima çakmak - 1 gün önce
Tozkoparanın bizler enzaman izleyeceyiz ve yeni bölümü nezaman yayınlanacak çok merak ediyoruz lütfen bizlere söyleye bilirmisiniz bunu bilmek bizim hakkımız