Sen Anlat Karadeniz 41. Bölüm Full HD İzle - Son Bölüm

Sen Anlat Karadeniz 41. Bölüm 20 Şubat 2019 saat 20:00'de izleyicilerin karşısına çıktı. Sen Anlat Karadeniz son bölüm izleyicileri Tahir'in Nefes ve oğlunu bulmasına tanıklık etti. Ancak polislerden çekşnen Tahir henüz yanlarına gidemedi. Son bölümde Vedat Fikret'i Nefes ve oğlunun peşine düşmesi için ikna eder.

Sen Anlat Karadeniz 41. Bölüm Full HD İzle -  Son Bölüm
21 Şubat 2019 Perşembe 17:45

Sen Anlat Karadeniz 40. Bölüm 13 Şubat  2019 Çarşamba akşamı Saat 20.00'de sevenleri için ekranlara geldi. Sen Anlat Karadeniz son bölüm izleyenler Nefes'in izini kaybettirmeye çalışmasını trajik bir şekilde tanık olacak. Lokantada çalışmaya başlayan Nefes Tahir'in izlerini bulduğunu patronundan öğrenir ve oradan da gitmeye çalışır. Sen Anlat Karadeniz son bölümde Nefes yaşadıklarına daha fazla dayanamayıp hastalanarak oğlunun kucağına yığılır kalır. Tam çaresiz hissettiklerinde Tahir onları bulur. Ancak polis Ali'nin Nefes'e söylediklerini Nefes bir türlü unutamaz. Tahir onları bulduğunda Tahir'i teslim olması için ikna etmeye çalışır. Ömür boyu bir kaçak gibi yaşayamayacaklarını anlatır. Ancak Tahir'i ikna edemez. Vedat da bu arada boş durmamaktadır. Fikret'in de yardımıyla Nefes ve Yiğit'in yerini öğrenir. Bakalım Sen Anlat Karadeniz izleyicilerini neler bekliyor.

SEN ANLAT KARADENİZ 41. BÖLÜM FULL HD CANLI İZLE

SEN ANLAT KARADENİZ 42. BÖLÜM FRAGMAN

SEN ANLAT KARADENİZ 40. BÖLÜM FULL HD İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

Bir lokantada çalışmaya başlayan Nefes, Yiğit'le birlikte hayata tutunup bir düzen kurma aynı zamanda izini kaybettirme çabasındadır. Fakat Yiğit büyük bir ümitle babasının onları bulmasını bekler. Gittiği bazı yerlere kendinden bir iz bırakan Yiğit Tahir'in onları bulacağından emindir. Tahir Yiğit'in bıraktığı parçalardan karısının ve oğlunun izini bulur ancak peşindeki polislere yakalanmadan onlara ulaşmaya çalışır. Diğer taraftan Vedat'ın acısı Fikret'i biçare bırakmıştır. Vedat kendine zarar verme tehdidi ile Fikret'in Nefes'i ve Yiğit'i bulup getirmesini ister. Bir baba çaresizliği ile Fikret Vedat'ın dediklerini yapacaktır. 

Öte taraftan Nefes sağlık problemi yaşamaktadır. Ve Sen Anlat Karadeniz 40. bölümün sonunda Nefes Yiğit'in kollarına yığılır. Annesini o halde gören Yiğit perişan olur. Bir an önce babasının onları bulmasını bekler. 

SEN ANLAT KARADENİZ 39. BÖLÜM FULL HD İZLE - SON BÖLÜM

Sen Anlat Karadeniz Son Bölüm İzle

SEN ANLAT KARADENİZ 38. BÖLÜM İZLE

Kızların hapisten tahliye olmaları herkesi mutlu eder. Sen Anlat Karadeniz 38. Bölüm izleyicilerine süpriz bir jest vardı. Asiye'nin hapiste iken doğurduğu oğluna Mehmet Eren adı koyuldu ve İyiki varsın Eren jesti tüm izleyicilerden beğeni topladı. 

Mehmet Eren'in aileye katılması bütün ailenin birarada toplanmasına sebep olur. Tahir'in Nefes'e büyük bir süprizi vardır. Ayrı bir ev tutmuştur ve Nefes'e en güzel hediyeyi verir ancak bu mutluluk uzun sürmez. Vedat'ın kötülükleri bitmez. Emlakçıdan bir şekilde anahtarı aldrıan Vedat evin duvarlarına türlü resimler yapar ve Nefes'i evde tek yakalayarak tehdit eder. Tahir eve yetiştiğinde ise Vedat kaçar. 

Sonunda Tahir Vedat'ı öldürmeye kararlıdır. Uzun bir kovalamacanın ardından Tahir artık tahammül sınırları fazlası ile aşan Vedat'ı bu kez 3-4 el silah atışı ile vurur. Sen Anlat Karadeniz izleyicisi vedatın vurulma anına kilitlendi. İzleyici Vedat'ın ölüp ölmeyeceğini merakla beklemeye başladı.

SEN ANLAT KARADENİZ 37. BÖLÜM

Fikret sonunda Vedat'a babası olduğu gerçeğini itiraf eder. Buna inanamayan Vedat hiç bir anlam veremez. Öğrendiği gerçek Vedat'ın hayatında nasıl bir değişim olacak izleyici merak etmeye başladı.

Diğer taraftan hapse giren kızlar için özel görüş ayarlayan Fikret sayesinde Tahir ve diğerleri kızları görme fırsatı bulurlar. Bu büyük aile tablosu yıkılmayan iyiliğin büyük bir göstergesidir.

Dizi yine izleyiciye karadenizin fırtınalı suları gibi heyecan dolu anlar yaşatacak. ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Sen Anlat Karadeniz'in son bölümünde Berrak'ın başına gelenlerden sonra Mercan ve Nefes'i neler bekliyor. Sen Anlat Karadeniz, bu akşam yine soluklar tutlarak izlenecek.Sen nlat

Berrak'ı son anda asılmaktan kurtaran Tahir Nefes'in ona en başta anlatmaması üzerine çok kızar. Nefes'e neden diye çıkışır. Onu perişan bir şekilde görmek istedim diyen Nefes yine yaşadıklarını Tahir'in kollarında unutmaya çalışır. Vedat elindeki delilleri kullanarak kızlardan şikayteçi olur. Polisi kapısında gören Nefes ve kızlar ne yapacağını bilemez. Asiye, Mercan, Nefes, Nazar ve Berrak Nefes'le Lezzetler için canhıraç çalışmaya devam ederler. Ancak Vedat'ın planları yine herşeyi altüst eder ve kızların hepsi hapsihaneye götürülür. 

SEN ANLAT KARADENİZ 36. BÖLÜM

35 BÖLÜM'DE NELER OLMUŞTU?

Mercan, Nazar, Asiye, Berrak ve Nefes'in kaçırıp bağladıkları Vedat'ı Nefes hariç diğerleri öldürüp kurtulmak istemektedir. Nefes ise bunun doğru bir çözüm olmadığını savunur. Ancak, Vedat'ın kötülüklerinden fazlasıyla payını almış olan Mercan Vedat'dan intikam alma zamanı geldiğini düşünür. Bir gece yarısı gizlice Vedat'ı sakladıklara yere giden MErcan, daha önce Vedat'ın ona yaptığı gibi Vedat'ın boynuna ip geçirir. Vedat Mercan'a yalvarır. Ancak bu da Vedat'ın her zamanki numaralarından biridir. Çünkü eli kolu bağlı değildir. Berrak'ı gündüz kandırmış ve kendini çözdürmüştür. Kendi yerine urganı Berrak'ın boynuna geçiren Vedat hepsinden öc almaya and içti. Diğer taraftan Mercan ipin diğer ucunda Berrak olduğundan habersiz, urganın diğer ucunu bağladığı arabayı çalıştırarak Vedat'ı öldürmeye kararlıdır. Sen Anlat Karadeniz 35 izle

Diğer taraftan Saniye Hanım Tahir'i evden kovar. Tahir'de Nefes'inin yanına gider. Gecenin bir yarısı Nefes'in yanından dışarı fırlayan Tahir'in nereye gideceği de izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bakalım Sen Anlat Karadeniz 36. Bölüm'de neler olacak. 

SEN ANLAT KARADENİZ 35. BÖLÜM

SEN ANLAT KARADENİZ 36. BÖLÜM FRAGMAN

19 Aralık 2018 Çarşamba akşamı büyük bir heyecanla izlenen Sen Anlat Karadeniz dizisinin 35. bölümünden sonra 36. Bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte o fragman:

SEN ANLAT KARADENİZ 34. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir Nefes'in ayrılığına dayanamaz. Yiğit de baba hasreti ile yanmaktadır. Vedat bu ayrılığı fırsat bilmektedir. Yiğit'i hastaneden geri getirirken Tahir Nefes ve Yiğit'i tekrar eve götürmek ister. Nefes ise buna tamamen karşı çıkar. Bakalım bu savaşın kazananı kim olacak. Diğer taraftan Fikret Vedat'a geçmişinden bazı kesitler anlatmaya devam eder. Fikret ise Vedat'ın ısrarlarına rağmen Vedat'ın babası ile olan husumetini bir türlü anlatmaz. Vedat tüm kötülüklerine devam eder. Cemil Beyi boşanmasını engellemek için verdiği parayı öne sürer. Cemil Bey'de çaresizdir. Mahkemenin nasıl sonuçlanacağı merak ediliyor.

SEN ANLAT KARADENİZ ŞARKILARI

Nefes yeni bir işe girip kendi ayakları üzerinde durmaya çalışmaktadır. Nefes Lezzetler adı altında giriştiği yemek işinde bakalım Nefes ve destek olanlar başarılı olacak mı? Nefes Tahir'le bu sevincini paylaşır. Tahir destek versede Nefes'ten ayrı kalmak onun içini dağlamaktadır. Nefes Lezzetler için Nazar dahil herkes seferber olmuştur. Nefes ilk siparişleri yetiştirme heyecanı yaşarken Vedat yine rahat durmaz ve evi basar. Bütün yemekleri yerle bir eder. Bunun üzerine Asiye bu adamdan kurtulma planları yapar. Ve Nefes, Asiye, Nazar ve Mercan Vedat'ı kaçırır. Bakalım Sen Anlat Karadeniz 35. Bölümde neler olacak. Sen Anlat Karadeniz 34. bölümü tek parça halinde izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

SEN ANLAT KARADENİZ 34. BÖLÜM

SEN ANLAT KARADENİZ 35. BÖLÜM FRAGMAN

SEN ANLAT KARADENİZ 33. BÖLÜM'DE NELER OLMUŞTU?

Tahir'in fırtınada kaybolu konu alan 33. bölümde nefesler yine tutuldu. Nefes tekne ile Tahir'in peşine düşer. Yiğit ise Tahir'in hasreti ile perişan olmuştur. Vedat bu durumdan faydalanmak için elinden geleni yapacaktır. Babasının hasretine dayanamayan Yiğit ateşlenir. Tahir ve Nefes Yiğit'i hastaneye yetiştirirler.

SEN ANLAT KARADENİZ 32. BÖLÜM'DE NELER YAŞANDI?

Atv'nin çok izlenen dizileri arasında yer alan Sen Anlat Karadeniz 32. Bölüm 28 Kasım 2018 Çarşamba günü ATV ekranlarında saat 20.00'da diziseverler ile buluştu. Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölümünde Tahir'in duygusal anları izleyicileri ağlattı. 

Fatih'in vurulması Saniye için bardağı taşıran son damla olur. Saniye tarafından evden kovulan Nefes duyduklarını sineye çekecek mi? Yoksa Nefes için gördüğü güzel düşten uyanma zamanı mı geldi? Vedat'ın Nazar'a yaptıklarını öğrenen Cemil hesap soruyor. Eline silahı alıp Vedat'ın karşısına çıkan Cemil, Vedat'ı öldürmeye kararlıdır. Nefes tarafından terk edilen Tahir ise, kendini Karadeniz'in insafına bırakır…

Fırtınada kaybolan Tahir'i Nefes bulur. Dizide nefesler tutuldu. Kimse Nefes'in Tahir'i nasıl bulduğunu anlayamadı. Herkes şaşkınlık içinde. Vedat babasının Fikret'e nasıl ihanet ettiğini öğrenir. Fikret senin baban benim sevdiğim kadını elimden aldı der. Vedat bu kadının kim olduğunu merak eder. Fikret Gülendam olduğunu söylemez. Fikret Gülendam'a yani Vedat'ın annesine bir zamanlar aşıktır. 

Tahir'i kıyıya getiren Nefes tekrar eve dönmek ister, Tahir ise bu duruma sinirlenir. Vedat Osman Hoca'nın yeni bir eve taşındığını ve Nefes ve Yiğit'inde Osman Hoca ile birlikte yaşayacağını öğrenir. Vedat bu bilgiyi aldığı Naciye'ye yardımda bulunur. Karşılığında aşçısın olmasını ister. Vedat'ın amacı Naciye'den daha fazla faydalanmak. 

Tahir annesinin karşısına geçer Nefes'e olan inadının neden geçmediğinin hesabını sorar. Saniye hanım ise oğlu Fatih'in hastanede oluşundan Nefes'i sorumlu tutmaktadır. Tahir annesine annesi Tahir'e serzenişte bulunur. Saniye hanım resti çeker. Çocuklarının başına bela gelmesinden korkan Saniye Hanım Tahir'e yalvarır. Beni mezara koyun sonra ne haliniz varsa görün der. Nefes'i bizi umursamayacak kadar istiyorsan sen bilirsin der ve kapıyı gösterir. Bu tartışmanın sonunda Saniye Hanım fenalaşır ve düşer. Annesi ile Nefes arasında sıkışığ kalan Tahir çıkmazdadır ne yapacağını bilemez. Abisi Tahir'e akıl verir zamanla fırtınanın dineceğini söyleyip Tahir'i yatıştırır. Çıkmazda olan Tahir ne gidebiliyorum ne kalabiliyorum ne yapacağım abi bilmiyorum diye dertlenir. Abisi zaman Tahir zaman sadece biraz zaman der. Nefes'te aynı durumdadır Yiğit'e karşı çaresiz kalmıştır. Yiğit babasını kaybettiğini düşünüyor ve bundan annesini sorumlu tutuyor. 

Yiğit üzüntüden hasta olur. Ateşler içinde yatan Yiğit herkesi telaşlandırır. Öte taraftan Fatih hastaneden taburcu olur.

Vedat Nazar'la barışmak için kapısına gider. Vedat kesinlikle boşanmak istemez. Nazar kararlıdır boşanma davasını açmıştır. Vedat Tahir'le Nefes'in ayrıldığını Mercan'a söyler. 

SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİNİN KÜNYESİ

Dizinin yayınlandığı kanal: Atv

Yayınlandığı gün ve saat: Çarşamba günleri saat 20.00

Sen Anlat Karadeniz Yönetmeni: Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav

Sen Anlat Karadeniz dizisinin senaryosunu kim yazdı: Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem

Sen Anlat Karadeniz Oyuncu Kadrosu: Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman

Ulaş Tuna Astepe (Tahir Kaleli) Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz Dizisinin başrol oyuncularından Tahir, Karadeniz'in deli delikanlısı. 29 yaşında olan Tahir çok merhametli bir insan. Aynı zamanda inatçı, fevri, öfkeli bir delikanlı Tahir.

Ulaş Tuna Astepe aslen İzmit'lidir. 188 doğumlu olan Astepe Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro mezunu. 2012 yılında yayınlanan Kardayı dizisi ile ekranlarda gözükmeye başladı. Başarı performansı ile adından söz ettiren Astepe Sen Anlat Karadeniz dizisinde adını televizyon tarihine yazdırdı.

Ulaş Tuna Astepe'nin Rol Aldığı Diziler

Sen Anlat Karadeniz (2018) - Tahir Kaleli

Karadayı (2018) - Orhan

Analar ve Anneler (2015) - Mustafa

İrem Helvacıoğlu (Nefes Zorlu) Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz'in bahtsız kadını Nefes, 24 yaşındadır. Annesini dünyaya geldiği gün kaybetmiş, babası tarafından hayatının azabı olacak Vedat'a başlık parası karşılığında verilmiş. Bir yıl sonra kucağına oğlu Yiğit'i almış, nefessiz kalarak oğlu ile birlikte hayata tutunmaya çalışmış kahraman kadın Nefes. 

İrem Helvacıoğlu, ATV ekranlarında Çarşamba Akşamları gelen Sen Anlat Karadeniz dizisi ile Türkiye'nin sevilen oyuncularından biri haline geldi. Helvacıoğlu aslen Ankara'lıdır. 1990 yılında Almanya'da dünyaya gözlerini açmıştır. Oyunculuk eğitimini Müjdat GEzen Eğitim Merkezinde almıştır. 

İrem Helvacıoğlu'nun Rol Aldığı Diziler

İREM HELVACIOĞLU DİZİ VE FİLMLERİ

Behzat Ç .BirAnkara Polisiyesi

Muhteşem Yüzyıl

Kurtlar Vadisi Pusu

Güneşin Kızları

Sen Anlat Karadeniz

Mehmet Ali Nuroğlu Kimdir?

Mehmet Ali Nuroğlu, 1979 yılında İstanbul'da doğmuştur.ODTÜ Felsefe bölümünü bırakıp Hacettepe Üniversitesi'nde Tiyatro bölümünü bitirmiştir. Çiçek Nuroğlu ile evlidir. Sen Anlat Karadeniz Dizisinde Nefes'in ve diğer herkesin muzdarip olduğu Vedat karakterini canlandırmaktadır.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×