Jet Sosyete 23. Bölüm CANLI İZLE - Son Bölüm Tek Parça

Jet Sosyete 23. Bölüm şu an TV8 ekranlarında yayınlanıyor, tek parça halinde canlı izle... Jet Sosyete, seyirciye bol kahkahalı dakikalar yaşatmak için TV8 ekranlarında her Çarşamba saat 20:00'de. Başrollerinde aynı zamanda dizinin senaristi olan Gülse Birsel rol alıyor. Jet Sosyete dev kadrosu ile sezonun en iddialı dizileri arasında yer alıyor.

Jet Sosyete 23. Bölüm CANLI İZLE - Son Bölüm Tek Parça
11 Aralık 2018 Salı 07:40

Jet Sosyete 23. bölüm canlı izle... Jet Sosyete bu hafta yine bol kahkahalı bir bölümle izleyiciler ile buluştu. Senaristliğini ünlü oyuncu Gülse Birsel'in yaptığı dizi izleyicilere keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Bu hafta yine Gizem'in kaynanası ile çekişmeleri, Yaşar'ın internet alışveriş macerası ve Şennur'un yeni iş girişimi damgasını vurdu. 

Jet Sosyete'de Neler Yaşandı

Bu hafta Jet Sosyete'de Yaşar kendine online alışveriş sitesinden çok ucuza bir elektronik alet alır. Fakat merakla beklediği ve hava attığı paket gelince hüsrana uğrar. Çünkü paketin içinde elektronik alet değil bir biblo vardır. Herke Yaşar'la dalga geçerken biblonun çok nadide bir koleksiyon parçası olduğu öğrenilir. Herkes bu biblonun peşine düşer. Focus Grup 'Zehir Zıkkım' dizisinden Gizem'i çıkarma kararı alır. Gizem bu duruma çözüm bulmak için çalışır. Ayrıca Gizem'in kaynanası ile olan gerilimi devam etmektedir. Şennur bir taraftan aile dizimi yapmaya karar verir kartlarını bir mağazaya bırakır ve ününü yayar. Gizem diziden çıkmamak için herkesi toplar ve Focus Grup önünde protesto yapmaya giderler. Gizem bir şekilde dizide kalmayı başarır. 

Jet Sosyete Canlı İzle

Jet Sosyete son bölüm Full İzle

Jet Sosyete Dizisi Künyesi

Jet Sosyete hangi kanalda: Tv8 

Jet Sosyete dizisi Türü: Komedi

Jet Sosyete hangi gün: Çarşamaba Saat:20:00

Jet Sosyete Oyuncuları

Çağlar Çorumlu (Yaşar Yüksel), Derya Karadaş (Safiye Yüksel), Cengiz Bozkurt (Cengiz Özpamuk), Gülse Birsel (Gizem Özpamuk), Sarp Apak (Ozan Özpamuk), Ayşenil Şamlıoğlu (Zahide Özpamuk), Bartu Küçükçağlayan (Gündüz Şahin), Aslı Bekiroğlu (Melike Şahin), Hasibe Eren (Pelin Soner & Şennur), Enis Arıkan (Tonguç Pehlivan - Tony), Şahin Irmak (Talip), Tuğba Çom Makar (Yıldız Yüksel) , Deniz Cengiz (İlayda Çıkrıkçıoğlu), Ecem Uzun (Alara Çıkrıkçıoğlu), Emre Taştekin (Tekin), Utku Ateş (Berk), Ozan Güven (Levent Çıkrıkçıoğlu - 16. Bölüme konuk), Emre Taştekin, Yasemin Sakallıoğlu (Kumsal), Nursena Yılmaz 

Jet Sosyete Dizisinin Konusu:  Özpamuk Tekstil’in getir-götür sorumlusu Yaşar Yüksel karısı Safiye, kızı Yıldız, baldızı Melike ve kayınbiraderi Gündüz ile İstanbul’un bir gecekondu semtinde kıt kanaat yaşayan bir aile babasıdır. Çalıştığı şirketin sahibi Cengiz Özpamuk çapkın oğlu Ozan’ı karıştığı bir skandal sonrası genel müdürlükten alır ve inadına yerine Yaşar’ı getirir. Üstelik Yaşar ailesi ile birlikte Jetset Konakları’ndaki genel müdür villasına taşınabilecektir. Ozan ise babası, babaannesi Zahide ve üvey annesi Gizem’in sürekli gerilim yaşadığı yan evdeki gençlik odasına geri dönmek zorunda kalır. Ailesi sınıf atlama ve sosyeteye ayak uydurma heyecanına düşmüşken; Yaşar’ı ise şirketin şu ana kadar hiç çıkmadığı üst katında, moda ve tasarım dünyasının göbeğinde herkesin saygısını kazanması gereken zor bir dönem beklemektedir. 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×