Elimi Bırakma 29. Bölüm İzle Full HD - Son Bölüm Tek Parça

Elimi Bırakma 29. Bölüm 17 Şubat 2019 Pazar saat 20.00 itibariyle hayranlarının karşısına çıktı. Elimi Bırakma Son Bölüm izleyenler Cenk'in Azra'ya vereceği üzücü haberi görecek. Sumru ile Serap arasındaki gizli anlaşma Elimi Bırakma 29. Bölüm'de Cenk tarafından öğrenildiği ortaya çıkıyor.

Elimi Bırakma 29. Bölüm İzle Full HD - Son Bölüm Tek Parça
18 Şubat 2019 Pazartesi 11:15

Elimi Bırakma 29. Bölüm 17 Şubat 2019 Pazar 20.00 itibariyle hayranlarının karşısına çıktı. Elimi Bırakma son bölüm izleyenler yeni sürpriz gelişmelere şahit oluyor. Örneğin Cenk, Sumru'nun gerçek ortağının kim olduğunu fark ediyor. Ancak son bölümde üzücü gelişmeler de yaşanıyor. Cenk, hastanede çıkan tetkik sonuçlarının ne olduğunu öğreniyor. Buna Azra'dan saklamak istemiyor ve ona anlatıyor. Melis ise son bir kez Kadir'e ulaşmaya çalışıyor. Ancak Kadir maalesef yine Melis'e geri dönmüyor.

ELİMİ BIRAKMA 29. BÖLÜM CANLI İZLE - SON BÖLÜM

ELİMİ BIRAKMA 28. BÖLÜM İZLE - TEK PARÇA

Elimi Bırakma son bölüm Cenk ile Kadir'in hızla giden arabada boğuşmaları ve sonrasında kaza geçirmelerini içeren sahneyle sona ermişti. 28. Bölüm'de ise Cenk ile Kadir yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılıyor. İkisi de uzun bir tedavinin ardından sağlığına kavuşuyor. Cenk hastaneden yürüyerek çıkıyor. Feride Çelen, Cenk ile Azra arasında yaşananları tamamen öğreniyor. Bunun üzerine sürpriz bir karar alarak aileye bildiriyor.

ELİMİ BIRAKMA 27. BÖLÜM FULL HD İZLE

Cenk ile Azra'nın arasındaki fırtınalı günler geride kalıyor. Azra, Cenk'e her şeyi itiraf ediyor. Sumru'nun tehditlerini açıklayan Azra, ilk etapta Cenk'ten beklemediği bir tepki alır. Ancak daha sonra Cenk'in o tepkiyi Sumru ve Azmi'yi yanıltma için verdiğini öğreniyor. Feride Çelen, Azmi'ye kim olduğunu, nereden geldiğini hatırlatıyor. Kadir ise artık Cenk'in karşısına gerçek kimliğiyle çıkma kararı alıyor.

Sumru kötülükleriyle herkesin hayatını olumsuz etkilerken bir anda köşeye sıkışıyor. Sumru'nun hayatını hapishanelerde geçirmesine neden olabilecek kişi olan Fatma ortaya çıkıyor. Azra'ya olup biten her şeyi anlatıyor. Daha sonra Sumru'nun yanında da olan bitenleri anltıyor. Sumru bunu öğrenince Azra'ya yalvarmaya başlıyor. Polise haber vermemesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduğunu söylüyor. 

Cenk ise, Azra ile aralarında yaşananları artık herkese anlatmanın zamanı geldiğine karar veriyor.

Serap ise, Sumru'ya kaptırdığı şirket hisselerini geri almaya teşebbüs edecek ancak bunun bu kadar kolay olmadığını anlayacak.

CENK ÖLÜYOR MU?

Elim Bırakma son bölümünde Cenk ile Kadir'in araçta kapışması feci bir kazayla sonuçlanıyor. Elimi Bırakma 28. Bölüm Fragmanı Cenk'in öldüğünü gösteriyor. Dizinin başrol oyuncusu Cenk'in gerçekten ölüp ölmediğini ise Elimi Bırakma 28. Bölüm izleyenler bilecek.

ELİMİ BIRAKMA 26. BÖLÜM FULL HD İZLE - TEK PARÇA

Azmi'nin desteğiyle Çelen Holding'in ortağı olmayı başaran Sumru, Çelen ailesini üzecek yeni hamlelerde bulunuyor. Hemen hemen herkese karşı bir planı bulunan Sumru'ya en büyük darbe ise kendi evinden geliyor. Kızı onu sırtından vurarak, ondan aldığı kafenin ortaklık hissesini babasına devrediyor. Sumru'nun henüz bundan haberi yok.

ELİMİ BIRAKMA 25. BÖLÜM FULL HD İZLE

Elimi Bırakma son bölüme de Sumru'nun entrikaları damgasını vurdu. Sumru, Çelen Holding'in halka açık hisselerinin tamamını toplayarak şirkete ortak oldu. Ancak herkes Sumru'nun bu kadar parayı nereden bulduğunu sorgulamaya başladı. Sumru ise Azmi'den aldığı desteği kimseye belli etmemeye çalışsa da herkes bunun farkında.

Öte yandan Cenk ile Azra'nın arasındaki kavga son bölümde farklı bir boyut aldı. Azra, kardeşi Mert'e ulaşmak için Cenk'ten uzaklaşmaya çalışırken, farkında olmadan Cenk'i gerçekten kendinden soğutma aşamasına gelmiş durumda. Mert'i geri almak için Avukat Kadir ile sık sık görüşmeye başlayan Azra'nın bu durumu büyük yanlış anlamalara neden olacak.

ELİMİ BIRAKMA 24. BÖLÜM İZLE

TRT1'in en çok izlenen dizilerinden Elimi Bırakma 23. Bölüm 30 Aralık 2018 Pazar akşamı saat 20.00'de yayınlandı. Elimi Bırakma son bölümde Azra'nın Mert ile imtihanı daha da çetrefilli bir hal almaya başladı. Sumru bütün acımasızlığıyla Azra ile kedinin fareyle oynadığı gibi oynamaya devam etti. Azra'nın Cenk'ten tamamen ayrılmadığını düşünen Sumru daha da hırçınlaşarak Mert'i Azra'dan kaçırmaya çalışıyor. Mert'i yurda yerleştirmeye karar veren Sumru'nun bu hareketi Azra'yı çileden çıkarıyor. Öte yandan Cenk ise Azra'nın Sumru'nun oyunları nedeniyle kendisinden uzaklaşmaya karar verdiğinin farkınd ancak bunu delillendiremediği için kendi kendini yiyor. Cenk'in Çelen Holding'in batmak üzere olduğu yönündeki kamuoyu algısını düzeltmek için düzenlediği basın toplantısını tam bir fiyaskoya çevirme ihtimali bir anda tersine dönüyor. Ve bütün bu planları yapan Azmi ise hayal kırıklığı yaşıyor. Azmi'nin hamlelerine karşılık Cenk'in attığı adımlar Çelen Holding için yeni bir dönüm noktası oluyor. Cenk'in kararlı duruşu holdingi batmanın eşiğinden kurtarıyor.

ELİMİ BIRAKMA 23. BÖLÜM FULL HD İZLE

ELİMİ BIRAKMA 22. BÖLÜM'DE NELER YAŞANMIŞTI?

Cenk Çelen, Azra'nın kendisini sevdiğini ancak başka nedenlerden dolayı ayrılmak istediğini biliyor. Ancak o nedenlerin ne olduğunu bilmeyen Cenk öfkeyle hareket etmeye başlıyor. Cenk'in bu öfkesi onun başını fena halde yakacak. Azra ise kardeşi Mert'i Sumru'nun elinden almak için başka çaresinin olmadığını düşünür. Bu nedenle Cenk'ten uzak durmaya karar verir. Sumru ise kızı Cansu ile Cenk'i bir kez daha bir araya getirme hayalleriyle Azra'nın canını fena yakmaya devam ediyor. Cenk'in öfkeyle hareket etmesi Çelen Holding'i fena halde ekonomik yönden olumsuz etkilemeye başlayacaktır.

Bu arada Azmi ise uzun zamandır kolladığı fırsatın ayağına kadar geldiğini görür ve bunun keyifini sürer. Şirketin mali sıkıntıları Feride Çelen'in baygınlık geçirmesine neden olur. Eski hastalığının yeniden nüksetmesi üzerine Feride Çelen hastaneye yatırılır. Şirketin içine düştüğü finansal bunalımın yükü ise Cenk'in başına kalmış durumda. Öte yandan Kadir ile Melis arasındaki ilişki ise biraz daha farklı bir boyut alıyor. Kadir'in başı Melis'in acemiliğiyle fena halde dertte. Araba kullanmaktan korkan Melis'e araba sürmeyi öğretmeye kalkışan Kadir başına büyük bir iş açar. Melis'in sakarlıkları Kadir'i zor durumda bırakır. Ancak bu vesileyle Melis'in Kadir'e olan kızgınlığı biter. 

Elimi Bırakma 22. Bölüm'de Cenk'in kaçak dövüş çetesinin bulunduğu dehlizlerde yeniden dövüşe çıkar. Ölümüne dövüşmeye karar veren Cenk en sonunda komalık olup yenilir ve kardeşi Arda tarafından Azra'nın kaldığı eve götürülür. Cenk'in bütün dövüş görüntüleri sosyal medyaya düşer. Bu şirket açısından hiç de iyi olmaz. Şirketin borsadaki hisseleri hızla düşmeye başlar. Azmi ise bu durumu fırsat bilerek Cenk'i daha da sinir etmeye başlar. Cenk, babaannesinin desteğiyle yeniden toparlanarak Çelen Grubu'nun yaşadığı finansal düşüşü düzeltmeye karar verir bir basın toplantısı tertip eder. Basın toplantısında şirketin ve kendisinin dimdik ayakta durduğunu, dövüş görüntülerinin doğru olduğunu ancak onların şirketle ilişkilendirilmemesi gerektiğini belirten açıklamalarda bulunur. Tam basın toplantısı bitti derken, Cenk'in yıllar önce yaptığı hata bu kez basın toplantısında hem de canlı yayında önüne çıkar. Muhabirlerden biri Cenk'e okuldan neden atıldığını sorar. Cenk ise bunun şirketle alakalı bir konu olmadığını belirtmek istese de, bir yerlerden yönlendirdiği açıkça belli olan muhabir hemen ardından, öğretim görevlisini dövmekle alakalı olup olmadığını sorar. Muhabirin niyetini anlayan Cenk, canlı yayında muhabirin üzerine yürür. Cenk'in bütün ailesi ve Azra ekran başında olacakları yüreği ağızlarında seyreder. Cenk'in muhabire vurmasından endişe ederek merakla beklerler. Elimi Bırakma 23. Bölüm'de Cenk Çelen'in ailesini ve şirketini yakından ilgilendirecek bu hayati durumda ne yapacağı merakla bekleniyor.

ELİMİ BIRAKMA 22. BÖLÜM FULL HD İZLE TEK PARÇA

ELİMİ BIRAKMA 21. BÖLÜM'DE NELER OLMUŞTU?

Cenk'ten intikam niyetiyle yola çıkan Kadir başka sularda buluyor kendini. Melis'e gerçekten de aşık olan Kadir, kurduğu oyunu bilen Cansu ile neler yapacağını bilemiyor. Bir önceki bölümde Mert'in velayeti, Fatma'nın geçirdiği kaza, Kadir'in Melis ile olan ilişkisinin geldiği nokta ve Cansu'nun babasıyla tanışması diziye damgasını vurmuştu. Cansu'nun yeni ortaya çıkan babası kızından beklediği ilgili göremeyince Sumru'yu şikayet etmişti. 21. Bölüm'de ise mahkemenin sonucu belli oluyor. Mert Sumru annesini seçiyor. Çocuk Esirgeme Kurumu da benzer bir şekilde görüş beyan edince mahkeme Mert'i Sumru'ya veriyor. Büyük bir hayal kırıklığı üzüntü yaşayan Azra ise, Sumru'nun teklifini mecburen kabul etmek zorunda kalıyor. Sumru, Azra'ya "Ya Mert ya Cenk" şeklinde tehditler savuruyor. Azra ise çaresiz bu önerisini kabul ediyor. Ancak Cenk ile ayrılmaları son derece sıkıntılı oluyor. Cenk bir türlü kabullenemiyor, Azra ise acı da çekse yine Sumru'nun taleplerini uygulamak zorunda kalıyor.

ELİMİ BIRAKMA 21. BÖLÜM FULL HD İZLE

ELİMİ BIRAKMA 20. BÖLÜM'DE NELER OLMUŞTU?

Bir önceki bölümde Mert'i yüzme havuzundan kurtaran Fatma yoğun bakımda. Sumru ise Cansu'dan sakladığı sırrının bedelini ağır ödüyor. Öte yandan Kadir, Melis'i kendi tamirhanesine davet ederek ona tamirhanesini gösteriyor. Ancak Melis çılgına dönüyor. Bir kez daha aldatıldığını düşünen Melis eline geçirdiği her şeyi Kadir'in üzerine fırlatıyor. Öte yandan Cenk, Kadir'in gerçek kimliğinin peşine düşüyor. Kadir'in mahallesine giden Cenk hiç beklemediği yorumlarla karşılaşıyor.

Elimi Bırakma 20. Bölüm 9 Aralık 2018 Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle TRT 1 ekranlarında sevenleriyle buluştu. Bir önceki bölümde Mert'i yüzme havuzundan kurtaran Fatma yoğun bakımda. Sumru ise Cansu'dan sakladığı sırrının bedelini ağır ödüyor. Öte yandan Kadir, Melis'i kendi tamirhanesine davet ederek ona tamirhanesini gösteriyor. Ancak Melis çılgına dönüyor. Bir kez daha aldatıldığını düşünen Melis eline geçirdiği her şeyi Kadir'in üzerine fırlatıyor. Öte yandan Cenk, Kadir'in gerçek kimliğinin peşine düşüyor. Kadir'in mahallesine giden Cenk hiç beklemediği yorumlarla karşılaşıyor.

Uzun süredir kardeşini Sumru'nun şerrinden kurtarmaya çalışan Azra ise hayatının en zor anlarından birini yaşıyor. Açtığı velayet davasının duruşması başlıyor. Duruşmaya avukat olarak ise Kadir katılıyor. Kadir, mahkeme salonuna Melis'i de çağırıyor. Melis'in de katıldığı duruşmada hakim tarafları dinliyor. 

Hakim son olarak Mert'i de pedagog eşliğinde dinlemeye karar veriyor.

ELİMİ BIRAKMA 20. BÖLÜM FULL İZLE - TEK PARÇA

ELİMİ BIRAKMA 19. BÖLÜM'DE NELER YAŞANDI?

TRT 1'in sevilen dizilerinden Elimi Bırakma 19. Bölümü 2 Aralık 2018 tarihinde ekranlara geldi. Azra'ya karşı planlar kuranlar Sumru'nun kendi kızıyla başı derde giriyor. Babasının varlığını kızından saklaması onun için hiç de iyi olmuyor. Cenk ile Azra'nın arasındaki buzlar bu bölümde eriyor. Feride Çelen ya da diğer adıyla Şeker Teyze ise bir kez daha amansız hastalığının nüksettiğini öğrenmenin şokunu yaşıyor.

TRT'nin sevilen yapımları arasında yer alan Elimi Bırakma dizisi 2 Aralık 2018 Pazar akşamı saat 20.00'da 19. Bölümü ile ekranlara geldi.

Azra'nın kendisine yönelik baskılara boyun eğerek Cenk ve ailesini terk edip etmeyeceği merak ediliyor.

Kadir, Cenk'ten intikam almak amacıyla devreye soktuğu planlarının tek tek işlemesinin keyfini sürüyor. 

Azmi ise Çelenler şirketiyle olan ortaklığını kullanarak şirketi ele geçirme planları yapıyor. 

Azra, kardeşini Sumru'dan almak için sabırsızlıkla velayet davasının sonucunu bekliyor.

Sumru ise Azra'ya karşı türlü planlar kurarken kendi kızıyla başını derde sokuyor. 

ELİMİ BIRAKMA 19. BÖLÜM FULL HD İZLE

ELİMİ BIRAKMA 18. BÖLÜM

TRT 1 ekranlarında 25 Kasım 2018 tarihinde oynanan Elimi Bırakma dizisinin 18. Bölümü full tek parça halinde: 

ELİMİ BIRAKMA DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yayınlayan kanal: TRT 1

Dizinin yayınlandığı gün ve saat: Her Pazar saat 20.00'da

Dizinin başrol oyuncuları: Alina Boz (Azra), Alp Navruz(Cenk)

Diğer Oyuncular: Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi

ELİMİ BIRAKMA DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Başrollerini Alina Boz ve Alp Navruz paylaşıyor. Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaştıkları Cenk’in yollarının kesişmesiyle başlayan hikaye, İnsanın dönüp gidebileceği bir evinin, ailesinin olması dünyanın en büyük hazinesi” mottosu ile hareket ederek, aile bağlarının önemini bir kez daha seyircinin gözleri önüne serecek.

Yapımcılığını Üs Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğuna Sadullah Celen otururken, senaryosunu ise Nilüfer Aydın ve Volkan Yazıcı kaleme aldı.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×