Bir Zamanlar Çukurova Sezon Finali Full İzle: Züleyha yine hamile

Bir Zamanlar Çukurova 35. Bölüm 30 Mayıs 2019 Perşembe günü Atv ekranlarından yayınlanıyor. Bir Zamanlar Çukurova Sezon Finalinde herkesi şoke eden gelişmeler yaşanıyor. Züleyha bir kez daha hamile çıkıyor. En azından hastane kayıtları öyle söylüyor. Ancak kısır olduğunu bilen Demir, bu durum karşısında şoke oluyor. Züleyha'ya silah çekerek çocuğun kimden olduğunu soruyor. Züleyha ise asla onu aldatmadığını anlatmaya çalışsa da Demir buna inanmıyor. Öte yandan Demir, yıllardır saklanan bir gerçeği daha öğreniyor. Züleyha'nın evlilik teklifini kabul etmesinin arkasında aslında Hünkar hanımın tehditlerinin olduğunu ilk kez kendi kulaklarıyla duyuyor.

Bir Zamanlar Çukurova Sezon Finali Full İzle: Züleyha yine hamile
31 Mayıs 2019 Cuma 00:20

Bir Zamanlar Çukurova  35. Bölüm 30 Mayıs 2019 Perşembe günü saat 20.00 itibariyle Atv ekranlarından yayınlanıyor. Dizinin yeni bölümünde Seher ile ilgili önemli bir gelişme yaşanıyor. Önceki bölümde Demir Yaman'a iftira atarak ondan gebe kaldığını ileri süren Seher'in yalanları çok geçmeden ortaya çıkıyor. Demir'e inanan Hünkâr, Seher'i sıkıştırmaya başlıyor. Demir ile birlikte sorguladıkları Seher önceleri çocuğun Demir'den olduğunu ısrarla savunurken; Demir'in belindeki tabancayla Seher'i tehdit etmesi her şeyi bir anda değiştiriyor. Bir anda bülbül kesilen Seher, çocuğun Gaffur'dan olduunu belirterek hüngür hüngür ağlamaya başlıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 35. BÖLÜM CANLI İZLE

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 22. BÖLÜM FULL HD CANLI İZLE - SON BÖLÜM

Dizinin yeni bölümünde yine birbirinden çarpıcı gelişmeler yaşanıyor. Çukurova'da bir kez daha silahlar patlıyor, uzun zamandır saklanan sırlar açığa çıkıyor. Yılmaz, Ormanlık alanda Ercüment tarafından vuruluyor. Yılmaz ağır yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılıyor. Öte yandan Demir Yaman cephesinde de işler son derece karmaşık hale gelmiş durumda. Çünkü Demir Yaman ilk kez Adnan'ın kendi çocuğu olmadığı gerçeğiyle yüzyüze kalıyor.

Bir Zamanlar Çukurova Son bölüm izleyenler, bir kez daha silahların patladığı, derin sırların ifşa olduğu bir bölüm seyredecek. 

Yılmaz'ı vurarak ağır şekilde yaralayan Ercüment bu kez Gülten'i de ortadan kaldırmaya niyetleniyor. Çünkü, Yılmaz'ı vurduğunu gören kişi Gülten'dir. Ancak Ercüment'in işi çok zor. Çünkü vurulma anını Hünkar ve Fekeli de görmüş durumdalar. Ercüment'in kullandığı silahın Demir Yaman'ın üzerine kayıtlı olması ise işleri daha da karmaşık hale getiriyor. Jandarma bir kez daha Demir'in kapısına dayanabilir. 

Öte yandan dizinin en büyük bombası ise konağın içinde patlar. Çünkü Seher, Demir Yaman'dan hamile olduğunu ileri sürerek ortaya atılır. 

Seher'in bunu açıklaması konakta, özellikle de Hünkar cephesinde büyük bir şoka neden olur.

Nisan 2019 Perşembe günü hayranlarıyla buluşuyor. Bir Zamanlar Çukurova 30. Bölüm izleyenler Demir Yaman'ın şu ana kadar oğlu bildiği Adnan konusunda düştüğü duruma şahit olacak.

Züleyha bir önceki bölümünde Demir'e Adnan'ın onun oğlu olmadığını söylemişti, ancak Demir buna inanmamıştı. Ancak yine de içine şüpheler düşmüştü. Demir bunu sorgulamaya başlıyor.

Demir Yaman, Züleyha'dan Adnan'nın kimin oğlu olduğunu sormaya başlıyor. Oğlundan ayı düşen Züleyha ise artık bir an önce oğluna kavuşmak istiyor.

Fekeli Ali Rahmet'in ani bir rahatsızlık geçirdiği dizinin yeni bölümünde, Müjgan ile Yılmaz'ın ilişkisinde de yeni gelişmeler yaşanıyor.

Yılmaz her şeye rağmen yeni hayatında Müjgan ile sürdürmeye çalışıyor; ancak gelişmeler bunu mümkün kılmıyor. Züleyha'nın sık sık onun karşısına çıkması, bu ilişkiyi her geçen gün daha da zorlaştırıyor.

Öte yandan Gaffur'un konaktaki çalışanlardan Seher ile oynaşması ise Saniye'nin gözünden kaçmıyor. Gaffur'un da Seher'in de başı dertte görünüyor.

Bir Zamanlar Çukurova 27. Bölüm'de silahlar çekiliyor kan akıyor. Züleyha, Yılmaz'dan olma oğlunu da alarak Fekeli'nin evine sığınıyor. Demir Yaman da Züleyha'nın ardından giderek onu almadan gitmeyeceğini söylüyor. Ancak Yılmaz ile Fekeli de, "Evimize sığınan birini kimse zorla alamaz" diyerek karşı koyunca silahlar çekiliyor. Demir Yaman'ın adamları ile Fekeli'nin adamları çatışmaya giriyor. Dizinin son bölümünde heyecan ve aksiyon dorukta. Öte yandan Züleyha'nın aniden ortaya çıkması, Yılmaz ile Müjgan'ın söz yüzüklerinin kesildiği geceyi de yarıda bırakıyor. Yılmaz tam da Züleyha'yı unutmaya başlayıp Müjgan ile yeni bir hayat kurarken her şey en başa dönüyor. Yılmaz, Demir'in silahından çıkan kurşunla yere yığılıyor. Yoğun bakıma alınan Yılmaz, kurtulabilecek mi? Yılmaz'ın ölümü Demir Yaman'ın idamına neden olabilir. Öte yandan bütün bunların baş sorumlusu olan Hünkar ise pişmanlıklarıyla yeniden yüzyüze geliyor.

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izleyenler talihsiz bir kazayla karşı karşıya kalan Züleyha ve Müjgan'ın durumuna üzelecekler. Kaza yerine ilk gelen kişi olan Yılmaz'ın hareketine de şaşıracaklar. Çünkü Yılmaz, nişanlanmak üzere olduğu ve aşk-ı ilan yaptığı Müjgan'ın değil Züleyha'nın başına giderek, feryat ediyor. Züleyha'nın bir anda ortadan kaybolması ise Demir Yaman'ı çileden çıkarıyor. Öte yandan Hünkar ile Fekeli, bir kez daha klasik buluşma adreslerinde bir araya geliyorlar. Ancak buluşmaları hiç beklenmedik bir gelişmeye sahne oluyor. Karanlık bir el Hünkar Hanım'ı silahla vuruyor. Yılmaz ile Demir'in amansız mücadelesinin tamamen renk değiştireceği yeni bölümde bir Zamanlar Çukurova yine aksiyon ve heyecan dolu olacak.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 24. BÖLÜM'DE NELER OLDU?

Yaman ailesinde fırtınalar dinmek bilmiyor. Şermin'in konağı satması kan akmasına neden oluyor. Demir Yaman, konağın Yılmaz'a satıldığını öğrenince ortalık karışıyor. Yılmaz'ı vurmak isteyen Demir yanlışlıkla hizmetçilerden  birini vurur. Öte yandan Fekeli, ilk kez Yaman ile uzun uzun yüz yüze kalınca ona içini döker. Yaman'a şu ana kadar yaptıklarından dolayı ona kızgın olmadığını, ancak beklentileri olduğunu söyler. Bunlardan birinin de bir gün yaptıklarından pişmanlık duymak olduğunu söyler. Yaman ise Fekeli'yi sessiz bir şekilde dinledikten sonra tek kelime etmez. Fekeli'nin, "Kibirden gözlerin kör olmuş" şeklinde ifadeleri Yaman'ı derin derin düşündürür.

Şermin'in konağı satmasını sindiremeyen Demir Yaman ve annesi, Şermin'i ikna ederek konağı geri almak isterler ancak Şermin geri adım atmaz.

Fekeli ile Hünkar hanım kendi aralarında anlaşarak husumetin artık sona ermesini isterler. Bu durumu Demir ve Yılmaz'a da açarlar. 

Öte yandan Yılmaz'a büyük bir tuzak kurulur. Yılmaz'ın aracının frenleri boşaltılır. Ancak ne yazık ki Yılmaz o gün aracını Müjgan'a verir. 

Müjgan'ın kullandığı arızalı araca yolda Züleyha da biner. İkisinin içinde olduğu arızalı araç bir süre sonra kaza yapar.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 23. BÖLÜM FULL TEK PARÇA

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 22. BÖLÜM FULL HD İZLE - SON BÖLÜM

Bir Zamanlar Çukurova 22. Bölüm İzleyenler Yaman'ın, annesi Hünkar ile yaşadıkları tartışmadan sonra artık dayanamayarak konağı terk ettiğini görecek. Yeni bölümde Yılmaz, doktor Müjgan'a evlilik teklif ediyor. Ancak Yılmaz, kendisini sevdiği halde Müjgan'dan beklemediği bir cevap alıyor. Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izleyenler, Hünkar'ı arama çalışması yapan Demir ve yakınlarının heyecanına ortak olacak. Demir Yaman ve Gaffur, konak çalışanlarını da yanlarına alarak her yerde Hünkar'ı arıyor. Hünkar, önceki bölümün sonlarına doğru, Fekeli ile buluşmaya gittikten sonra ıssır bir arazide düşüp başılmıştı. 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 21. BÖLÜM FULL HD İZLE - TEK PARÇA

Yaman, Züleyha ve oğlunu alarak doğup büyüdüğü konağı terk ediyor. Hünkar ise buna engel olamıyor. 

Yılmaz ile Müjgan'ın arasındaki ilişki ise yeni bir boyuta ulaşıyor. Müjgan, Yılmaz hakkında yeni yeni malumatlar sahibi oluyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 20. BÖLÜM FULL HD İZLE

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 19. BÖLÜM CANLI İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izleyenler Demir ile Yılmaz'ın rekabetinde yeni gelişmeler yaşandığını görecek. Yılmaz ile Demir'in amansız mücadelesi Çukurova esnafının gündemine oturmuş durumda. Yılmaz, Fekeli'nin tecrübeleri ve aklıyla Demir'i zor durumda bırakacak sürpriz hamleler yapıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 18. BÖLÜM

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izleyicileri Züleyha'nın ani değişimine şahitlik edecek. Demir ile Yılmaz'ın amansız mücadelesi Züleyha etrafında devam ediyor. Züleyha, tam da Yılmaz'a her şeyi anlatmaya karar verdiği anda her şey bir anda değişiveriyor. Züleyha ile Demir'in birlikte yaşadıkları kaza birçok şeyin değişmesine neden olacak. Öte yandan Fekeli ise kendisi hakkında yalancı şahitlik yapanların peşine düşüyor. Demir ile Yılmaz'ın rekabetinde ise yeni gelişmeler var. 

Züleyha, her şeyi göze alarak Yılmaz'a olup bitenleri bir mektup aracılığıyla anlatmaya karar verir. Evin damadı doktorun karşı çıkmasına rağmen Züleyha bu kararından vazgeçmez ancak Züleyha ile Demir'in başına gelen elim kaza her şeyi değiştirir. Demir'in bebek Adnan için hayatını feda ettiğini gören Züleyha'nın bütün fikri değişir. Yılmaz ise teslimatı gelen pamukların telef olmasıyla yıkılır. Ancak Fekeli'nin tesellisiyle, iflasın eşiğinde olduklarını düşünen Yılamz yeniden umutlanır. 

Fekeli ise bir zamanlar kendisi aleyhine yalancı şahitlik eden 3 kişiden hayatta kalan birinin peşine düşer. Bunu fark eden Demir de onu bulmaya çalışır. 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 17. BÖLÜM - TEK PARÇA

Bir Zamanlar Çukurova son bölümünde Yılmaz kendi elleriyle kurduğu Çukurova Sanayii Odası'nın seçimlerini kaybediyor ve Demir Yaman Çukurova Sanayii Odası seçimlerini kazanarak ilk başkan oluyor. Yılmaz ise Demir'in oyları parayla satın aldığını düşünerek öfkeleniyor.

Öte yandan Züleyha evin diğer gelinine çok kötü bir oyun oynar. Demir'in kendisine aldığı arabayla İstanbul'a kaçacağını söyleyerek komşulara gider. Gelin ise evin hanımına bunu hemen yetiştirir. Evin hanımı da bir an Züleyha'nın İstanbul'a kaçtığını düşünerek fenalık geçirir. Ancak Züleyha'nın komşuda olduğu ortaya çıkınca derin bir nefes alır herkes. 

Hünkar Hanım ağanın düzenlediği hayır gecesinde de büyük sürprizler yaşanıyor. Geceye Fekeli de davet edilmediği halde geliyor. Fekeli'nin 50 bilet alarak geceye geldiğini öğrenen Hünkar hanım, bir şey yapamıyor. Ardından yapılan müzayedede de ilginç anlar yaşanıyor. Müzayedeye Züleyha'nın kendi elleriyle yüzeyini nakışladığı kırlet de satışa çıkıyor. Demir Yaman, bütün tekliflerin üstünde teklifler ile kırleti almakta kararlıyken birden Demir'in tekliflerinin 30 katı üzerinde bir teklifin sesi gelir. Yılmaz da artık müzayede salonundadır. Bu ilginç anların nasıl sonuçlanacağı ise Bir Zamanlar Çukurova 17. Bölüm'de belli olacak.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 16. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE

14. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

14. Bölüm'de bayılan kadını hastaneye birlikte götüren Yılmaz ile Züleyha'nın yolunu kesen Demir, Züleyha'nın ani bir manevrasıyla Yılmaz'ı vurmaktan vazgeçmişti. Züleyha, birbirine silah çekmiş Yılmaz ile Demir'in yanında Demir'e "Seni seviyorum, sensiz yapamam" gibisinden sözlerle onu ikna eder. Yılmaz ise eve dönerken kaza geçirir. Kaza sonrası komaya girerek hastaneye yoğun bakıma kaldırılır. Ancak Züleyha, Demir'e verdiği sözleri unutarak Yılmaz'ı görmeye gider. Hemşire kılığına giren Züleyha hastaneye kadar gider ve Yılmaz'ı görür. bir zamanlar çukurova son bölüm izle

Öte yandan çifliğin kahyası Gafur ise Demir'in gözüne girmek için Yılmaz'ı öldürebileceğini belirterek hastaneye gider. Tam Yılmaz'ı boğmak üzereyken doktor içeri girer ve Gafur amacına ulaşamaz. 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 15. BÖLÜM FULL İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

Bir önceki bölümde Züleyha ile son kez buluşarak son sözlerini soran Yılmaz için hayat bundan sonra daha da acımasız ve daha çekilmez olacak. Öte yandan Züleyha ise oğlu için Demir'in bütün isteklerine boyun eğiyor. Ancak Yılmaz'dan kolay kolay kurtulacağı hiç benzemiyor. Çünkü Yılmaz, Adana'dan gitmeyi reddediyor ve onları hayatlarının her anında rahatsız etmeye de kararlı. Büyük Hanım, Gaffur'un İstanbul'a gitmediğini öğrendi. Kardeşini 4 çocuklu adama vereceği için Yılmaz'ın yanına gitti. Yılmaz'ın onu intihar ederken bulduunu hepsi öğrendi. 

Öte yandan Züleyha ile Yılmaz'ı ilginç bir gelişme bir kez daha bir araya getiriyor. Nehir kenarında sara hastalığı geçiren Nazire'nin imdadına yetişen Züleyha'ya Yılmaz da yardıma koşuyor. İkili Nazire'yi hastaneye kaldırıyor. Konağın çalışanlarından Fadik, Züleyha ile Yılmaz'ı derede gördüğünü Demir'e haber eder. Öfkeyle hareket eden Demir, Nazire'yi hastaneye bıraktıktan sonra eve dönen Züleyha ile Yılmaz'ın önünü keser. Demir, Yılmaz'a silahını çekerek, "Bugün ikimizden biri ölecek" diyor. Hanım Ağa ise Fekeli ile buluşuyor.

Herkesin biraz haklı, herkesin biraz suçlu olduğu hikayelerin anlatıldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi, Adana'nın birbirine benzeyen insan hikayelerinden sadece bir tanesi...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 14. BÖLÜM İZLE

BİR ZAMANLAR 13. BÖLÜM'DE NELER YAŞANMIŞTI

Bir Zamanlar Çukurova 13. Bölüm ile yine sevenlerini ekranlara kilitlemeyi başardı. Dizinin 12. Bölümü'nde hastaneden çıkan Demir'in annesi yine ortalığı karıştırdı. Hemen hemen herkese yalan söyleyen Demir'in annesi bu kez de Yılmaz'a giderek Züleyha hakkında olmadık şeyler söylemişti. 13. Bölüm'de ise Yılmaz ile Demir arasındaki amansız rekabet ise yeni bir boyut kazanıyor. Züleyha ile Yılmaz, uzun zaman sonra ilk kez yüzleşti. İkilinin konuşma sahnesi gözyaşlarıyla geçti. Züleyha, Yılmaz'a Demir'e aşık olduğunu söyledi. Züleyha ise Demir'e artık onu kabullendiğini söyledi.

Bir Zamanlar Çukurova 13. Bölüm 6 Aralık 2018 Perşembe günü saat 20.00'da Atv ekranlarında seyircileriyle buluştu. Son bölümü de hüzünlü geçen dizide Yılmaz ile Demir'in inatlaşmasında yeni gelişmeler yaşandı. Hapisten çıkarak Çukurova'nın beyleri arasına girmeyi başaran Yılmaz ilk kez Züleyha ile yüzyüze geliyor. Züleyha'dan gerçekleri öğrenmeye çalışan Yılmaz, hiç beklemediği tepkilerle karşılaşıyor. 'Hayallerimiz vardı, çocuğumuz olacaktı' diyerek acı çeken Yılmaz, intikam ateşini yeniden harlıyor! Fekeli'nin öldüğünü sanan Hünkar, onu karşısında görünce çok şaşırıyor. Bu büyük karşılaşma, büyük sürprizleri de beraberinde getirecek. Yeni bölümde patlayan saatli bombanın ise, kimlerin hayatını karartacağı büyük merak konusu.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 13. BÖLÜM TEK PARÇA

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 12. BÖLÜM'DE NELER YAŞANDI?

ATV'nin sevilen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova 12. Bölüm'de neler yaşandı? Dizi son bölümünde yine sevenlerini ekran başına kilitledi. Yılmaz'ın silahından çıkan kurşunla yaralanarak hastanede tedaviye alınan Demir'in annesi hastaneden çıkar çıkmaz yalanlarına kaldığı yerden devam ediyor. Bu arada Züleyha ilk fırsatında evden kaçmaya çalışıyor ancak bunu fark eden Demir Züleyha'yı yolda yakalayarak eve getirip odaya kilitliyor. Ancak Züleyha'yı çocuğundan kopararak onu cezalandırıyor. 

Hapisten çıkan Demir'in annesinin ilk işi ise Yılmaz'a giderek yalanlarına kaldığı yerden devam etmesi oluyor. Yılmaz'a Züleyha hakkında olmadık yalanlar uyduran Demir'in annesi amacına ulaşamıyor. 

Diziyi canlı olarak izlemek için aşağıdaki resmin üzerine tıklayabilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle: 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 12.BÖLÜM FULL İZLE - TEK PARÇA

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİNİN KONUSU

ATV'de seyirci tarafından beğeniyle izlenen Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin konusu merak ediliyor. Dizi 1970'li yıllarda İstanbul-Adana arasında geçiyor.

İstanbul'da evlilik hazırlıkları yapan Yılmaz ile Züleyha çiftinin başına hiç beklemedikleri olaylar gelir. Yılmaz hiç istemediği halde kendini bir cinayetin içinde bulur. İkili birlikte Adana'da Çukurova'ya kaçmak zorunda kalırlar. Ancak Adana'da çalıştıkları çiftlikte kendilerini "sevgili" olarak değil de "abi-kardeş" olarak tanıtmaları beraberinde birçok olumsuzluğu getirecektir. 

Yılmaz cezaevine düşecek, Züleyha ise yanlarında çalıştıkları Yaman ailesinin reisi Demir Bey ile evlenmek zorunda bırakılır. 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 11. BÖLÜM

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 10. BÖLÜM

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 9. BÖLÜM

BİR ZAMARLAR ÇUKUROVA DİZİSİNİN KÜNYESİ

Dizinin oynandığı kanal: Atv

Dizinin yayınlandığı gün: Perşembe Saat 20.00

Dizinin Başrol Oyuncuları: Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Hilal Altınbilek (Züleyha)

Diğer oyuncular: Bülent Polat (Gaffur), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli) ve Serpil Tamur (Haminne) ve Kerem Alışık (Fekeli)


İlgili Galeriler

Şimdi yorum yapabilirsiniz

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×