Bir Zamanlar Çukurova 14. Bölüm full İzle - Son Bölüm Tek Parça

Bir Zamanlar Çukurova 14. Bölüm ile ATV ekranlarında saat 20.00 itibariyle hayranlarıyla buluşuyor. Bir önceki bölümde Züleyha ile son kez buluşarak son sözlerini soran Yılmaz için hayat bundan sonra daha da acımasız ve daha çekilmez olacak. Öte yandan Züleyha ise oğlu için Demir'in bütün isteklerine boyun eğiyor. Ancak Yılmaz'dan kolay kolay kurtulacağı hiç benzemiyor. Çünkü Yılmaz, Adana'dan gitmeyi reddediyor ve onları hayatlarının her anında rahatsız etmeye de kararlı.

Bir Zamanlar Çukurova 14. Bölüm full İzle - Son Bölüm Tek Parça
17 Aralık 2018 Pazartesi 09:25

Bir Zamanlar Çukurova 14. Bölüm 13 Aralık 2018 Perşembe günü saat 20.00'da ATV ekranlarında hayranlarının karşısına çıkıyor. Adana'da 1970'li yıllarda geçen gerçek bir hikayeden alıntı olan dizide hüzünlü hayatların hikayesi anlatılıyor. Bir önceki bölümde Züleyha ile son kez buluşarak son sözlerini soran Yılmaz için hayat bundan sonra daha da acımasız ve daha çekilmez olacak. Öte yandan Züleyha ise oğlu için Demir'in bütün isteklerine boyun eğiyor. Ancak Yılmaz'dan kolay kolay kurtulacağı hiç benzemiyor. Çünkü Yılmaz, Adana'dan gitmeyi reddediyor ve onları hayatlarının her anında rahatsız etmeye de kararlı. Büyük Hanım, Gaffur'un İstanbul'a gitmediğini öğrendi. Kardeşini 4 çocuklu adama vereceği için Yılmaz'ın yanına gitti. Yılmaz'ın onu intihar ederken bulduunu hepsi öğrendi. 

Öte yandan Züleyha ile Yılmaz'ı ilginç bir gelişme bir kez daha bir araya getiriyor. Nehir kenarında sara hastalığı geçiren Nazire'nin imdadına yetişen Züleyha'ya Yılmaz da yardıma koşuyor. İkili Nazire'yi hastaneye kaldırıyor. Konağın çalışanlarından Fadik, Züleyha ile Yılmaz'ı derede gördüğünü Demir'e haber eder. Öfkeyle hareket eden Demir, Nazire'yi hastaneye bıraktıktan sonra eve dönen Züleyha ile Yılmaz'ın önünü keser. Demir, Yılmaz'a silahını çekerek, "Bugün ikimizden biri ölecek" diyor. Hanım Ağa ise Fekeli ile buluşuyor.

Herkesin biraz haklı, herkesin biraz suçlu olduğu hikayelerin anlatıldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi, Adana'nın birbirine benzeyen insan hikayelerinden sadece bir tanesi...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 14. BÖLÜM İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

BİR ZAMANLAR 13. BÖLÜM'DE NELER YAŞANMIŞTI

Bir Zamanlar Çukurova 13. Bölüm ile yine sevenlerini ekranlara kilitlemeyi başardı. Dizinin 12. Bölümü'nde hastaneden çıkan Demir'in annesi yine ortalığı karıştırdı. Hemen hemen herkese yalan söyleyen Demir'in annesi bu kez de Yılmaz'a giderek Züleyha hakkında olmadık şeyler söylemişti. 13. Bölüm'de ise Yılmaz ile Demir arasındaki amansız rekabet ise yeni bir boyut kazanıyor. Züleyha ile Yılmaz, uzun zaman sonra ilk kez yüzleşti. İkilinin konuşma sahnesi gözyaşlarıyla geçti. Züleyha, Yılmaz'a Demir'e aşık olduğunu söyledi. Züleyha ise Demir'e artık onu kabullendiğini söyledi.

Bir Zamanlar Çukurova 13. Bölüm 6 Aralık 2018 Perşembe günü saat 20.00'da Atv ekranlarında seyircileriyle buluştu. Son bölümü de hüzünlü geçen dizide Yılmaz ile Demir'in inatlaşmasında yeni gelişmeler yaşandı. Hapisten çıkarak Çukurova'nın beyleri arasına girmeyi başaran Yılmaz ilk kez Züleyha ile yüzyüze geliyor. Züleyha'dan gerçekleri öğrenmeye çalışan Yılmaz, hiç beklemediği tepkilerle karşılaşıyor. 'Hayallerimiz vardı, çocuğumuz olacaktı' diyerek acı çeken Yılmaz, intikam ateşini yeniden harlıyor! Fekeli'nin öldüğünü sanan Hünkar, onu karşısında görünce çok şaşırıyor. Bu büyük karşılaşma, büyük sürprizleri de beraberinde getirecek. Yeni bölümde patlayan saatli bombanın ise, kimlerin hayatını karartacağı büyük merak konusu.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 13. BÖLÜM TEK PARÇA

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 12. BÖLÜM'DE NELER YAŞANDI?

ATV'nin sevilen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova 12. Bölüm'de neler yaşandı? Dizi son bölümünde yine sevenlerini ekran başına kilitledi. Yılmaz'ın silahından çıkan kurşunla yaralanarak hastanede tedaviye alınan Demir'in annesi hastaneden çıkar çıkmaz yalanlarına kaldığı yerden devam ediyor. Bu arada Züleyha ilk fırsatında evden kaçmaya çalışıyor ancak bunu fark eden Demir Züleyha'yı yolda yakalayarak eve getirip odaya kilitliyor. Ancak Züleyha'yı çocuğundan kopararak onu cezalandırıyor. 

Hapisten çıkan Demir'in annesinin ilk işi ise Yılmaz'a giderek yalanlarına kaldığı yerden devam etmesi oluyor. Yılmaz'a Züleyha hakkında olmadık yalanlar uyduran Demir'in annesi amacına ulaşamıyor. 

Diziyi canlı olarak izlemek için aşağıdaki resmin üzerine tıklayabilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 12.BÖLÜM FULL İZLE - TEK PARÇA

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİNİN KONUSU

ATV'de seyirci tarafından beğeniyle izlenen Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin konusu merak ediliyor. Dizi 1970'li yıllarda İstanbul-Adana arasında geçiyor.

İstanbul'da evlilik hazırlıkları yapan Yılmaz ile Züleyha çiftinin başına hiç beklemedikleri olaylar gelir. Yılmaz hiç istemediği halde kendini bir cinayetin içinde bulur. İkili birlikte Adana'da Çukurova'ya kaçmak zorunda kalırlar. Ancak Adana'da çalıştıkları çiftlikte kendilerini "sevgili" olarak değil de "abi-kardeş" olarak tanıtmaları beraberinde birçok olumsuzluğu getirecektir. 

Yılmaz cezaevine düşecek, Züleyha ise yanlarında çalıştıkları Yaman ailesinin reisi Demir Bey ile evlenmek zorunda bırakılır. 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 11. BÖLÜM

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 10. BÖLÜM

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 9. BÖLÜM

BİR ZAMARLAR ÇUKUROVA DİZİSİNİN KÜNYESİ

Dizinin oynandığı kanal: Atv

Dizinin yayınlandığı gün: Perşembe Saat 20.00

Dizinin Başrol Oyuncuları: Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Hilal Altınbilek (Züleyha)

Diğer oyuncular: Bülent Polat (Gaffur), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli) ve Serpil Tamur (Haminne) ve Kerem Alışık (Fekeli)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×