Demirkol Kurban Bayramını kutladı

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Kurban Bayramı’nı kutlayarak, amacının hasıl olduğu bir bayram geçirilmesini diledi.Başkan Demirkol, her bayram, bayram huzurunun tesisi adına çalıştıklarını ifade ederek, Kurban Bayramı’nı...

Google Haberlere Abone ol

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Kurban Bayramı’nı kutlayarak, amacının hasıl olduğu bir bayram geçirilmesini diledi.

Başkan Demirkol, her bayram, bayram huzurunun tesisi adına çalıştıklarını ifade ederek, Kurban Bayramı’nı kutladı. Demirkol, "Kurban teslimiyettir. Sabır ve imandır. Kurban Bayramı Hz. İbrahim’in sadakati, Hz. İsmail’in teslimiyeti ve sonrasında Allah’a şükrü ve hamdi ifade etmektedir. Kurban can almak ve vermek değildir. Bir nevi uyanıştır. Farkında olmaktır. Dilerim ki bizi, bu yıl da, bu ihlasla Kurban Bayramı’na eriştiren Rabbim, güzel vatanımız, aziz milletimiz ve devletimizin bekası için de dualarımızı kabul buyurur. Bayramlar birlik içinde olmanın yeniden keşfedildiği, hayırlı günlerin en başında geliyor. Dileğim şudur ki herkesin aradığını bulduğu, amacının hasıl olduğu bir bayram olsun. Herkese sağlıklı, huzurla dolu, hatırlanmaya değer, güzel bir bayram dilerim. Belediyemiz bayramların bayram tadında geçmesi adına tüm bayramlar boyunca mesailer yapmış ve yapacaktır. Haliliye Belediyesi olarak gayretimiz güzel bir bayram için gereken şartları oluşturmak adınadır. Allah huzurumuzu eksik etmesin, barışımızı, sağlığımızı daim etsin. Tekrar tüm İslam aleminin bayramını tebrik ediyor, her iki cihanda saadetler diliyorum. Geçmişlerimizi rahmetle anıyor, büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin gözlerinden öpüyorum" şeklinde konuştu.

Yorumlar