CHP’li Kılınç, yaşlı ve kimsesizleri unutmadı

Cumhuriyet Halk Partisi Besni İlçe Başkanı Hakan Kılınç, yaşlıları ve tek başına yaşayan kişileri ziyaret ederek bayramlarını kutladı.CHP Besni İlçe Başkanı Hakan Kılınç beraberinde mahalle muhtarlarıyla birlikte kimsesiz ve yaşlıları...

Google Haberlere Abone ol

Cumhuriyet Halk Partisi Besni İlçe Başkanı Hakan Kılınç, yaşlıları ve tek başına yaşayan kişileri ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

CHP Besni İlçe Başkanı Hakan Kılınç beraberinde mahalle muhtarlarıyla birlikte kimsesiz ve yaşlıları ziyaret etti. Evlerinde ziyaret ettiği yaşlı ve kimsesizlere bayram şekeri, kolonya, kahve ve gıda maddesi takdim eden Başkan hakan Kılınç, onların Kurban Bayramlarını kutladı.

Hakan Kılınç, “Bayram muhabbet, bayram kardeşlik, bayram barış, bayram birbirimizi hatırlamak, bayram sevinç, bayram paylaşmak, bayram eş dost akrabaların hatırlamak, bayram büyüklerin elinin öpülmesi demektir. Bizlerde yalnız yaşayan hemşerilerimizi ve büyüklerimizi ziyaret ettik. Onların hayır dualarını aldık. Bir tek bayramda değil her zaman onların yanındayız. Onlar bizim değerlerimiz” dedi.

Yorumlar