Bugün hangi diziler var? TV'de bugün ne var? 25 Ocak 2023 Çarşamba TV Yayın Akışı Rehberi?

Bugün hangi diziler var, TV'de bugün ne var, 25 Ocak 2023 Çarşamba Star, Show TV, Kanal D, Fox TV, TRT 1 yayın akışı? Televizyon kanallarının bu akşamki yayın akışında yer alan diziler nelerdir veya dizi var mı soruları merakla soruluyor. İşte bugün veya bu akşam yayınlanması muhtemel diziler:

Google Haberlere Abone ol
Bugün hangi diziler var? TV'de bugün ne var?

Bugün hangi diziler var, TV'de 25 Ocak 2023 Çarşamba günü yani bugün ne var, Star, Show TV, Kanal D, Fox TV, TRT 1 yayın akışı? Televizyon kanallarının bu akşamki yani 1 Ekim Cumartesi akşamki programlarında dizi var mı, varsa hangi dizi var? Türkiye'de yayın yapan ve Avrupa'daki gurbetçilerimiz tarafından yakından takip edilen Türk televizyon kanallarında yayınlanan diziler bütün dünyada ilgiyle takip ediliyor. Farklı zamanlarda farklı dillere çevrilerek ihraç edilen dizilere her geçen gün ilgi artıyor. Peki, bu sezon Türkiye'deki kanallarda hangi diziler var? İşte Bugün hangi diziler var 25 Ocak 20232 Çarşamba TV'de bugün ne var, Star, Show TV, Kanal D, Fox TV, TRT 1 yayın akışı?  

BUGÜN HANGİ DİZİLER VAR? (25 OCAK 2023 ÇARŞAMBA)

Türkiye'de dizi yayınlayan kanalların başında TRT 1, ATV, Show, Star, Fox TV, Kanal D, Tv8, Beyaz TV, Teve2, Kanal 7, TV360 geliyor. Peki, bu kanallarda bugün dizi var mı? Şimdi bir de ona bakalım: 

Bu akşam yayınlanacak diziler arasında öne çıkan, "Kuruluş Osman", "Hayat Bugün", "Gecenin Ucunda" ve "O Kız" isimli diziler bulunuyor.

Başta TRT 1'e bir göz atalım. Bakalım bu akşam TRT 1'de ne var? 

TRT 1'de bu akşam, "İğne İplik" ismli Bollywood yapımı film yayınlanacak.

Kanal D'de ise bu akşam "O Kız" isimli dizinin yeni bölümü ekrana gelecek.

FOX TV'de de bu akşam "Hayatımın Şansı" dizisinin yeni bölümü ekrana geliyor.

Star TV'de bu akşam, "Çöp Adam" isimli yeni bir dizi yayınlanıyor.

Show TV'de bu akşam "Güldür Güldür Show" tekrar bölümü ile ekrana gelecek.

ATV'de bugün dizi var mı, hangi dizi var? ATV'de bu akşam başrolünde "Kuruluş Osman" dizisinin yeni bölümü ekrana geliyor. 

Kanal 7'de bu akşam önce "Esaret" ardında da "Emlanet" daha sonra da "Sakarya Fırat" dizileri yayınlanacak.

TV8'de bu akşam MasterChef Trükiye yarışması yayınlanacak.

MÜKEMMEL EŞLEŞME NEDEN YOK?

TRT 1'de Çarşamba akşamları yayınlanan "Mükemmel Eşleşme" bu akşam neden yok sorusunu soran dizinin hayranlarına kötü haberimiz var. Dizi geçen hafta final bölümüyle ekrana geldi. Yani dizi bitti.

Hayat Bugün dizisinin yeni bölümüne ait fragmanı: 

 

Yorumlar