Ali Sunal'a neden Aziz diyorlar, işte cevabı

Ali Sunal'ı Güldür Güldür yarışmasında sık sık Aziz diye seslenilmesi seyircini kafasında, "Ali Sunal'a neden Aziz diyorlar?" sorusuna neden oldu. İşte cevabı:

Google Haberlere Abone ol

Güldür Güldür Show programının sunucusu Ali Sunal'a sık sık programda Aziz şeklinde hitap edilmesi seyircinin kafasında soru işaretlerine neden oldu. Birçok seyirci Aziz'in Ali Sunal'ın göbek adı ya da asıl adı olduğunu düşünüyor. Oysa gerçek bambaşka. İşte nedeni: 

Birincisi:

Ali Sunal'a Aziz denilmesinin nedenlerinden ilki, onun 2012 yılında oynadığı bir filmde canlandırdığı "Aziz" karakterinden gelmektedir. 

İkinci olarak ise; 

Ali Sunal'a Aziz denilmesinin ikinci nedeni ise, herkesin bir "sahne adı"nın olduğu Güldür Güldür Show'da Ali Sunal'ın da "Aziz" adını kullanıyor olmasından kaynaklıdır.

Ali Sunal Biyografisi: 

Ali Sunal, malum Türkiye tarihinin en komik ve en saf sinema oyuncusu olarak bilinen olarak bilinen Kemal Sunal'ın oğludur. 

1977 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Ali Sunal 43 yaşındadır. 

Sinema dünyasına ilk olarak babasıyla birlikte rol aldığı Sinan Çetin'in yönetmenliğini yaptığı "Propaganda" filmi olmuştu. Ali Sunal burada "Mahmut" karakterini canlandırmıştı. 

Daha evlenip boşanan Ali Sunal 2018 yılında avukat Nazlı Kurbanzade ile hayatını birleştirdi.

Yorumlar