ABD canlı yayında öldürülen repçiyi konuşuyor

ABD'de tanınan repçiler arasında yer aldığı belirtilen 21 yaşındaki sanatçı instagram canlı yayınında vurularak öldürüldü.

Google Haberlere Abone ol

ABD'de ünlü bir repçi, Instagram üzerinden arkadaşı ile birlikte canlı yayın açtı. Bu sırada arabasında bulunan rapçi, silahlı saldırıya uğradı. O anlar ve rapçinin kanlar içerisinde kalması, arkadaşının çığlıkları anbean canlı yayına yansıdı.

Pek çok farklı olaya şahit olduğumuz sosyal medya, bu kez ABD'de işlenen kan donduran bir cinayete tanıklık etmemize neden oldu. Kaliforniya eyaletinde bulunan Los Angeles kentinde yaşayan ünlü bir rapçi, canlı yayında cinayete kurban gitti.

Sabah'ın haberine göre; ülke basınına yansıyan haberlere Indian Red Boy lakabıyla tanınan 21 yaşındaki rapçi Zerail Dijon Rivera, arkadaşıyla Instagram üzerinden canlı yayın yapmaya başladı. Oldukça neşeli olduğu gözlenen Rivera'nın, ani bir saldırıya maruz kaldığı görüldü. Sohbet sırasında, atılan kurşunların hedefi olan Rivera'nın burnundan kan gelmeye başladı. Canlı yayın yaptığı arkadaşından yardım isteyen Rivera, saniyeler sonra ise yere yığıldı.

Telefonunun yere düştüğü o anlarda akmaya devam eden canlı yayını izleyenler, o anlara şahit oldu. Rivera'nın uğradığı saldırı karşısında şoke olan arkadaşı, çığlıklar atarak durumu anlamaya çalıştı.

ABD polisi, genç rapçinin öldüğünü açıkladı. Hawthorne Polis Departmanı yetkilileri, yaptıkları açıklamada, genç rapçinin planlı bir şekilde takip edildiği ve cinayetin de bir çete tarafından işlendiği ihtimali üzerinde durduklarını söyledi.

Yorumlar