20 Ekim 2020 reyting sonuçları belli oldu, işte birinci olan dizi

Masumlar Apartmanı, Hekimoğlu, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Baraj gibi iddialı yapımlar dün akşam reyting için yarıştı. Yarışın galibi ise bir kez daha Masumlar Apartmanı oldu.

Google Haberlere Abone ol

Reyting yarışının 20 Ekim Salı günkü etabı da zorlu geçti. Televizyon kanallarında dün akşam yayınlanan yapımlar arasında Kanal D'de Hekimoğlu dizisinin yeni öblümü, Star TV'de Yarının Sınırında isimli film, Show TV'de Züğürt Ağa isimli film, ATV'de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm, FOX TV'de Baraj dizisinin yeni bölümü, TRT 1'de ise Masumlar Apartmanı isimli dizi vardı. Peki, 20 Ekim 2020 Salı günü reyting sonuçları nasıl oldu, hangi yapım birinci oldu? 

Yarışmanın dün akşamki etabında da geçen hafta olduğu gibi Masumlar Apartmanı zirveyi kimseye kaptırmadı. Dizi yayınlandığı günden bu yanan reyting listelerinin ziresinden inmiyor. Konusunun ilginçliği ve dizinin başından sonuna sadece bir kez reklama gitmesi seyirciyi ekran başına kilitliyor. Geçen yılın iddialı dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ise bu hafta ikinci oldu.

İşte 20 Ekim reyting sonuçları:

13 EKİM 2020 REYTİNG SONUÇLARI (GEÇEN HAFTA AYNI GÜN)

6 EKİM 2020 SALI REYTİNG SONUÇLARI (GEÇEN HAFTA AYNI GÜN)

TRT 1'de yayınlanan ve konusu bakımından sonra derece ilgi çekici olan Masumlar Apartmanı dizisi dördüncü bölümüyle de zirveyi kimseye kaptırmadı. Televizyon ekranlarında dün gündüz ve akşam kuşaklarında seyircinin karşısına çıkan yapımlar arasında en fazla izlenenler belli oldu. Masumlar Apartmanı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Baraj ve MasterChef Türkiye gibi birbirinden iddialı yapımlar dün akşam ekranlara geldi. Peki, 6 Ekim 2020 Salı günü en çok izlenen yapım hangisi oldu, reyting sonuçları nasıl oldu?

 

 

Yorumlar