18 Kasım reyting sonuçları belli oldu, işte birinci olan dizi

Televizyon kanallarında 18 Kasım Çarşamba günü Kanal D'de Sadakatsiz, Star TV'de Güvercin 16. Bölüm, Show TV'de Şeref Sözü, ATV'de Kuruluş Osman, FOX TV'de Sen Çal Kapımı, TRT 1'de ise Benim Adım Melek dizileri reyting için yarıştı. Peki, reyting sonuçları nasıl oldu?

Google Haberlere Abone ol

Türk televizyon kanallarında 18 Kasım 2020 Çarşamba akşamı yayınlanan diziler arasında hangisi birinci oldu, hangisi en çok izlenenler arasında yer aldı? Dün akşam Kanal D'de Sadakatsiz, Star TV'de Güvercin 14. Bölüm, Show TV'de Şeref Sözü, ATV'de Kuruluş Osman, FOX TV'de Sen Çal Kapımı, TRT 1'de ise Benim Adım Melek dizileri vardı. Peki, 18 Kasım Çarşamba reyting sonuçları nasıl oldu? 

Kuruluş Osman Total'de en fazla izlenen dizi olurken, Sadakatsiz ise AB Grubu'nda en fazla izlenen dizi oldu. Türkiye Macaristan maçı ise Total'de üçüncü oldu.

İşte 18 Kasım Çarşamba reyting sonuçları:

ÖNCEKİ HAFTA REYTİNG SONUÇLARI

Reyting yarışının 4 Kasım Çarşamba günkü mücadelesinde birinci olan yapım Kuruluş Osman oldu. AB Grubunda ise Sadakatsiz isimli tartışmalı dizi ilk sırada yer aldı.

İşte 4 Kasım reyting sonuçları:

22 EKİM 2020 REYTİNG SONUÇLARI

Dün akşam yayınlanan diziler arasında Kuruluş Ertuğrul adını zirveye yazdırdı. Onu Kanal D'de yayınlanan 'Sadakatsiz' isimli dizi takip etti.

İşte 22 Ekim 2020 reyting sonuçları:

GEÇEN HAFTA AYNI GÜN DURUMLAR NASILDI?

İşte 14 Ekim reyting sonuçları:

7 EKİM 2020 ÇARŞAMBA REYTİNG SONUÇLARI

 

 

Yorumlar