Nanomax nedir?

Araç çizik giderici krem Nanomax Türkiye de satışa sunuldu.

Nanomax nedir?
14 Mayıs 2014 Çarşamba 22:41

Tüm dünyada araç kullanıcıların en çok mağdur oldukları ortak husus araç çizikleridir. Aracı boyatmaya gerek kalmayan ama boyatmadan da gitmeyen çizikler araç sahiplerinde mutsuzluk oluşturur. İnce ve kalın bu çizgiler özellikle de koyu renkli araçlarda çok kötü görüntüler oluşturmaktadır. Pasta cila gibi yöntemlerde bu sorunlara çare bulunmak istense de kalıcı çözüm için sizlere Nanomax çizik giderici kremi öneriyoruz.

Nanomax aracınızdaki ince çizgilerde oldukça başarılı bir üründür. Çok derin olmayan ve boya harici başka hiçbir yöntemle düzelmesi mümkün olmayan derin çizikler hariç diğer tüm çiziklerde Nanomax çizik giderici kremi güvenle kullanabilirsiniz.

NANOMAX aracınızda oluşan çiziklere karşı kurtarıcınız olmaya geliyor. Kullanımı son derece kolay ve anında etkili "Nano Max" her araçta bulunması gereken pratik bir ürün.

Özellikle büyük şehirlerde, yoğun araç trafiği nedeniyle sıkça ufak kazalar yaşanıyor. Çoğu kez aracınızın çizilmesine ve boyasının yıpranmasına neden olan bu istenmeyen durumlarda NANOMAX, hızlı ve pratik çözümler sunuyor. Nanomax araç çizik kremi aracınızın farklı alanlarında oluşan çizikleri hızlı ve profosyonel bir şekilde onarır. İster opak ister metalik, bütün araç renklerine uyum sağlayan Nanomax özel formülüyle anında aracınızın gövdesine uyum sağlar ve çizikleri giderir.

Nanomax hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayın.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×