Nevşehir’de güvenlik ve asayiş toplantısı yapıldı

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş başkanlığında güvenlik ve asayiş toplantısı yapıldı.valilik toplantı salonunda Vali Aktaş başkanlığında yapılan toplantıya Vali Yardımcısı Nurettin Ateş, Nevşehir İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay...

Nevşehir’de güvenlik ve asayiş toplantısı yapıldı
09 Eylül 2017 Cumartesi 10:36

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş başkanlığında güvenlik ve asayiş toplantısı yapıldı.

valilik toplantı salonunda Vali Aktaş başkanlığında yapılan toplantıya Vali Yardımcısı Nurettin Ateş, Nevşehir İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Yüksel Yiğit, İlçe Kaymakamları, Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Artunay ve diğer yetkililer katıldı.

Vali İlhami Aktaş, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, gençlerimizin güzel bir eğitim alabilmeleri için devlet olarak bizler başta olmak üzere herkes elinden gelen gayreti göstermelidir. Öğrenci, öğretmen ve tüm eğitimcilerimizin huzur ve güvenliği için okulların, eğitim kurumlarımızın yakın çevresinde sistematik bir şekilde güvenlik önlemlerinin alınacaktır. Gerektiğinde velilerimizin ve vatandaşlarımız da emniyet güçleri ile işbirliği halinde olması toplumsal huzur ve güvenliğimize büyük oranda katkı sağlayacaktır” dedi.

Daha sonra toplantı Nevşehir Merkez ve İlçelerindeki güvenlik ve asayiş konularında değerlendirmelerde bulunularak alınması gereken tedbirler görüşüldü.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×