Eski Bakan Nabi Avcı Seyitgazi’de

Kültür ve Turizm eski Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, Seyitgazi’de yapılacak olan yeni sağlık meslek lisesinin temel atma törenine katıldı.AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı, Milli Eğitim Bakanı olduğu dönemde ödeneğini çıkardığı...

Eski Bakan Nabi Avcı Seyitgazi’de
16 Eylül 2017 Cumartesi 21:15

Kültür ve Turizm eski Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, Seyitgazi’de yapılacak olan yeni sağlık meslek lisesinin temel atma törenine katıldı.

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Nabi Avcı, Milli Eğitim Bakanı olduğu dönemde ödeneğini çıkardığı sağlık meslek lisesinin temel atma törenine katıldı. Avcı, Seyitgazi’ye gelerek önce Belediye Başkanı Hasan Kalın’ı ziyaret etti. Burada Başkan Kalın, Avcı’ya ilçe yapmış oldukları işleri ve gelecekte yapılacak olan projelerini anlattı. Daha sonra belediye binasından ayrılan eski Bakan Avcı, temelin atılacağı alana gitti. Burada AK Parti Eskişehir İl Başkanı Dündar Ünlü ile beraber temele ilk çimentoyu butona basarak döktü.

Avcı, ardından beraberindekilerle beraber Seyit Battal Gazi Külliyesine giderek incelemelerde bulundu. Burada kılınan akşam namazı sonrası yenilen yemeğin ardından 1’inci Uluslararası Zeybek Festivaline katılmak üzere Kırka Mahallesi’ne hareket etti.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×