Başkan Doğan ev ziyaretlerine devam ediyor

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Şemsettin Yılmaz’a nezaket ziyaretinde bulundu.İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan halkın arasında olmaya devam ediyor. Ev ziyaretleri kapsamında özellikle yaşlılara moral ziyaretlerinde bulunan...

Başkan Doğan ev ziyaretlerine devam ediyor
09 Eylül 2017 Cumartesi 10:39

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Şemsettin Yılmaz’a nezaket ziyaretinde bulundu.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan halkın arasında olmaya devam ediyor. Ev ziyaretleri kapsamında özellikle yaşlılara moral ziyaretlerinde bulunan Başkan Doğan, son olarak Kuruçeşme Fatih Mahallesinde Şemsettin Yılmaz’ı evinde ziyaret etti. Şemsettin Yılmaz, Başkan Doğan’ın anlamlı ziyaretinden dolayı büyük mutluluk yaşarken, duyduğu memnuniyeti başkan Doğan’a sarılarak gösterdi.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “Bugün Şemsettin amcamızı ziyaret edip, hayır duasını alalım istedik. İlçemizde yaşlılarımızı asla ihmal etmiyoruz. Her fırsatta yanlarında olup, hal hatırlarını soruyoruz ve isteklerini en hızlı şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Onlar bizim çınarlarımız ve onlara sahip çıkmak, onların bundan sonraki hayatlarını en rahat şekilde geçirmelerini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Onların hayır dualarını almak bizim için en büyük mutluluk” dedi.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×