Ünlü aktör Kadir İnanır Kayseri'yi gezdi, Erciyes'e çıktı

Türk sinemasının ünlü aktörü Kadir İnanır, sinema ve tiyatro sanatçısı Jülide Kural ile birlikte Kayseri'ye geldi.

Ünlü aktör Kadir İnanır Kayseri'yi gezdi, Erciyes'e çıktı
13 Ocak 2014 Pazartesi 13:48

Türk sinemasının ünlü aktörü Kadir İnanır, sinema ve tiyatro sanatçısı Jülide Kural ile birlikte Kayseri'ye geldi. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki ile Erciyes'te biraraya gelen Kadir İnanır, "Kayseri, başkanımızın gösterdiği performans ile ülkemizin güzide merkezlerinden biri oldu." dedi.

Türk sinemasının en ünlü isimlerinden Kadir İnanır'a Kayseri ziyaretinde sinema ve tiyatro sanatçısı Jülide Kural da eşlik etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Vali Orhan Düzgün ve Kayseri Milletvekili Ahmet Öksüzkaya'nın da katılımıyla Erciyes'te Kadir İnanır ile biraraya gelerek sohbet etti.

Kayseri'yi çok beğendiğini belirten ünlü Aktör Kadir İnanır, yaptığı açıklamada, "Kayseri'yi çok yakından takip ediyoruz. En güzel merkezlerimizden birisi. Özellikle başkanımızın gösterdiği performans ve içinde yaşayan halkın sahiplenmesiyle ülkemizin güzide merkezlerinden birisi oldu. Onur duyduğumuz, herkese övünçle anlattığımız Anadolu'nun çok önemli bir merkezi. Kısa bir ziyaret için geldim. İnşallah en kısa zamanda uzun geleceğim." dedi.
CİHAN

Ünlü aktör Kadir İnanır Kayseri'yi gezdi, Erciyes'e çıktı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×