Silivri'de Cihan görevlilerine çirkin saldırı

Silivri’de AK Partili oldukları belirtilen kişiler Cihan Haber Ajansı (Cihan) adına seçim sonuçlarını takip eden görevlileri darp etti.

Silivri'de Cihan görevlilerine çirkin saldırı
31 Mart 2014 Pazartesi 04:28

Silivri’de AK Partili oldukları belirtilen kişiler Cihan Haber Ajansı (Cihan) adına seçim sonuçlarını takip eden görevlileri darp etti. Yaralanan Cihan görevlileri hastanedeki tedavinin ardından emniyette ifade verdi.

30 Mart 2014 Mahalli İdareler Genel Seçimi sürecinde Cihan ekibine bir saldırı da Silivri’de yaşandı. Seçim sonuçlarını takip eden F. A. ve S. K. akşam saatlerinde saldırıya uğradı. Ertuğrulgazi İlköğretim Okulu’nda görevlendirilen F. A. ve S. K. 10-15 kişi tarafından darp edildi. Yüzlerinde yaralanmalar meydana gelen Cihan görevlileri önce Silivri Devlet Hastanesi’nde tedavi edildi, daha sonra da emniyette ifade verdi.

S. K. 21.30 sıralarında sınıftan çıktıktan sonra merdivenlerden inerken 10-15 kişinin arasından geçerken kendisine çelme taktıklarını söyledi. Grubun sözlü ve fiili tacizini duymamazlıktan gelmeye çalıştığını belirten S.K. dışarı çıktığı sırada diğer arkadaşıyla birlikte bu grubun saldırısına uğradıklarını belirtti. Grubu yönlendiren kişinin Mimar Sinan Mahallesi AK Parti sorumlusu Murat adlı kişi olduğunu sonradan öğrendiğini ifade eden S.K. “Muşta olduğunu tahmin ettiğim bir cisimle darp edildim. 2-3 dakika darba maruz kaldım. Sonra diğer arkadaşıma saldırdılar.” dedi. Gruptakilerin küfür ve hakaretler de ettiğini belirten S.K. daha sonra polisin geldiğini kaydetti. Saldırganların ise olay yerinden uzaklaştığını anlatan S.K. bu kişilerden şikayetçi oldu.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×